Username Password Forgot Password?  

Fixtures

  2019
  Sep   8   10   15   17   20   22   29  
  Oct   6   13   15   18   20   25   27   29  
  Nov   3   5   8   10   12   15   17   19   24   26   29  
  Dec   1   3   5   8   10   15   22  
2020
  Jan   5   7   10   12   14   19   21  
  Feb   2   9   16   23   25   28  
  Mar   1   3   8   13   15   22  
C/P
Div
Time
Venue
Home
Away
Umpire 1
Umpire 2
Match Official
Sunday, 8 Sep 2019
 
P FDLY
14:15
HKFC
HKFC A
HKFC B
Andy Chan - 4477
Jelena Surjanac - V1920
LUI Kim Ming
 
P FDLY
12:30
KP
KCC A
Valley A
Richard Mak - 4373
Derek Wong - 4442
CHOI Wai Ying (Phoebe)
 
P FDLY
14:15
KP
Khalsa A
SSSC A
James Dean - 4572
Ravdeep Sethi - 4476
Grewal Parminder 4340
 
1
10:45
HKFC
Antlers A
HKFC D
Tabassum Nazar - 4353
Gareth Mak - 4331
 
 
1
16:00
HKFC
HKFC C
KCC B
Billy Dillon - 4384
Alfred Chan - 4420
 
 
1
14:15
HV1
HKCC A
Dutch A
Marco Yeung - 4338
Gurdev Dhillon Singh - 4412
 
 
1
16:00
HV1
Valley B
Khalsa B
Clark Alistair - 4552
CHOR Ming Yeung - 4335
 
 
1
16:00
KP
NBC A
Aquila A
Amarjeet Singh - 4342
Man Ying Kit - 4557
 
 
2
09:00
HKFC
Valley C
HKFC E
HKFC D
Antlers A
 
 
2
10:45
HV1
Dragons A
Elite A
SIRIUS A
Recreio A
 
 
2
12:30
HV1
SIRIUS A
Recreio A
Dutch A
HKCC A
 
 
2
13:00
HV2
HKCC B
RHOBA A
Dutch B
Dragons B
 
 
2
11:40
LF
Scorpion A
DBS
Shaheen B
IUHK A
 
 
2
14:50
LF
KNS B
Pak B
KCC C
Valley D
 
 
3
18:00
HKFC
HKFC F
Khalsa C
HKFC C
KCC B
 
 
3
09:00
HV1
Police A
RHOBA B
Dragons A
Elite A
 
 
3
16:20
HV2
SSSC C
NBC B
Antlers D
Valley F
 
 
3
13:15
LF
Shaheen B
IUHK A
DBS
Scorpion A
 
 
3
16:20
LF
KCC C
Valley D
KNS B
Pak B
Henry for KNS, and Pak B did half game only
 
3
12:30
Recreio
Recreio B
Aquila B
IUHK B
Recreio C
 
 
4
14:50
BS
Antlers B
Gojra A
Ewis B
KCC D
 
 
4
11:20
HV2
Elite B
Aquila C
Valley E
Marcellin A
 
 
4
14:40
HV2
Dragons B
Dutch B
HKCC B
RHOBA A
 
 
4
09:00
KP
144U A
Rhino A
Ewis A
Elite C
 
 
4
10:45
KP
Ewis A
Elite C
144U A
Rhino A
 
 
5
13:15
BS
Antlers C
Dragons C
HKCC C
Elite E
 
 
5
16:25
BS
Ewis B
KCC D
Antlers B
Gojra A
 
 
5
18:00
HV1
Scorpion B
Shaheen C
Valley B
Khalsa B
 
 
5
09:40
HV2
Marcellin A
Valley E
Elite B
Aquila C
 
 
5
18:00
KP
Punjab A
Skyers A
Aquila A
NBC A
 
 
5
10:45
Recreio
IUHK B
Recreio C
Recreio B
Aquila B
 
 
6
11:40
BS
HKCC C
Elite E
Antlers C
Dragons C
 
 
6
18:00
HV2
Valley F
Antlers D
SSSC C
NBC B
 
Tuesday, 10 Sep 2019
 
4
18:50
HV1
RHOBA C
HKFC G
HKU A
CSD A
 
 
6
20:30
HV1
HKU A
CSD A
RHOBA C
HKFC G
 
Sunday, 15 Sep 2019
 
P Challenge
14:15
KP
KNS A
Men A
Ravdeep Sethi - 4476
Khalid Hussain - 4397
4428 - Yu Lan
 
1
14:15
HKFC
HKFC C
HKCC A
Fung Wai Lun (William) - 4370
Moharpreet Preet Singh Dhillon - 4415
 
 
1
16:00
HKFC
HKFC D
Aquila A
Alfred Chan - 4420
Shahzad Rafaqat - 4501
 
 
1
14:15
HV1
NBC A
Valley B
Ernest Li - 4376
Francis Ho - 4475
 
 
1
16:00
HV1
Antlers A
Dutch A
Clark Alistair - 4552
Mike Evans - 4518
 
 
1
16:00
KP
SSSC B
Khalsa B
Mohammad Tanveer - 4346
Richard Mak - 4373
 
 
2
12:30
HKFC
HKFC E
SIRIUS A
HKCC A
HKFC G
 
 
2
12:30
HV1
KNS B
RHOBA A
NBC A
Valley B
 
 
2
16:20
HV2
Elite A
Valley C
Valley E
Punjab A
 
 
2
12:30
KP
Pak B
Scorpion A
KNS A
Appointed
 
 
2
11:40
LF
Dragons A
DBS
Shaheen B
RHOBA B
 
 
2
14:50
LF
HKCC B
Recreio A
Singh Kuldeep - 4592
Sukhpreet Singh - 4489
 
 
3
10:45
HKFC
HKFC F
IUHK A
HKFC E
SIRIUS A
 
 
3
10:45
HV1
Valley D
Recreio B
Scorpion B
Skyers A
 
 
3
14:40
HV2
KCC C
NBC B
Antlers B
Rhino A
 
 
3
18:00
KP
Aquila B
Police A
SSSC B
Khalsa B
 
 
3
13:15
LF
Shaheen B
RHOBA B
Dragons A
DBS
 
 
3
16:20
LF
Khalsa C
SSSC C
HKCC B
Recreio A
 
 
4
14:50
BS
Dragons B
Aquila C
144U B
HKCC C
 
 
4
09:00
HKFC
HKFC G
Elite B
Lyle Williams - 4330
Vashist Kulbhushan - 4577
 
 
4
11:20
HV2
144U A
Dutch B
KCC D
Antlers C
 
 
4
13:00
HV2
Rhino A
Antlers B
KCC C
NBC B
 
 
4
09:00
KP
Ewis A
Gojra A
Ewis B
Shaheen C
 
 
5
13:15
BS
IUHK B
Dragons C
Valley F
Elite E
 
 
5
09:00
HV1
Scorpion B
Skyers A
Gurcharan - 4524
Parmjit Singh - 4486
 
 
5
09:40
HV2
KCC D
Antlers C
144U A
Dutch B
 
 
5
18:00
HV2
Valley E
Punjab A
Elite A
Valley C
 
 
5
10:45
KP
Ewis B
Shaheen C
Ewis A
Gojra A
 
 
6
11:40
BS
Valley F
Elite E
Dragons C
IUHK B
 
 
6
16:25
BS
144U B
HKCC C
Dragons B
Aquila C
 
 
6
18:00
HKFC
Elite D
HKFC H
HKFC D
Aquila A
 
Tuesday, 17 Sep 2019
 
5
18:50
HV1
Dragons C
Skyers A
KCC D
IUHK B
 
 
5
20:30
HV1
KCC D
IUHK B
Dragons C
Skyers A
 
Friday, 20 Sep 2019
 
4
18:50
HV1
Elite C
RHOBA C
Marcellin A
Punjab A
 
 
5
20:30
HV1
Marcellin A
Punjab A
Elite C
RHOBA C
 
Sunday, 22 Sep 2019
 
P
16:00
HKFC
HKFC A
Valley A
Francis Ho - 4475
Fung Wai Lun (William) - 4370
4582 - Cri-Zelda Brits
 
P
12:30
KP
Khalsa A
KCC A
Shahzad Rafaqat - 4501
Debby Tang - 4345
4364 - Chris Tso
 
P
14:15
KP
SSSC A
HKFC B
Vashist Kulbhushan - 4577
Andy Chan - 4477
4525 - Dreamy YAU
 
P
16:00
KP
KNS A
Pak A
CHOR Ming Yeung - 4335
Ernest Li - 4376
4569 - Camela Wong
 
1
14:15
HKFC
HKFC D
HKFC C
James Dean - 4572
Billy Dillon - 4384
 
 
1
12:30
HV1
Aquila A
Valley B
Gurcharan - 4524
Grewal Parminder - 4340
 
 
1
14:15
HV1
KCC B
NBC A
Ken Kong - 4493
Richard Mak - 4373
 
 
1
16:00
HV1
Khalsa B
HKCC A
Jacky Chow - 4366
Moharpreet Preet Singh Dhillon - 4415
 
 
1
10:45
KP
SSSC B
Antlers A
Tabassum Nazar - 4353
Chan Tak Him Jason - 4604
 
 
2
12:30
HKFC
Recreio A
HKFC E
HKFC D
HKFC C
 
 
2
10:45
HV1
DBS
Elite A
NBC B
Valley D
 
 
2
11:20
HV2
RHOBA A
Pak B
IUHK B
Antlers C
 
 
2
16:20
HV2
KNS B
HKCC B
RHOBA B
Aquila B
 
 
2
13:15
LF
Dragons A
Scorpion A
IUHK A
Khalsa C
 
 
2
16:20
LF
Valley C
SIRIUS A
KCC C
SSSC C
 
 
3
10:45
HKFC
HKFC F
Shaheen B
HKU A
HKFC H
 
 
3
09:00
HV1
NBC B
Valley D
Elite A
DBS
 
 
3
18:00
HV2
RHOBA B
Aquila B
KNS B
HKCC B
 
 
3
11:40
LF
IUHK A
Khalsa C
Dragons A
Scorpion A
 
 
3
14:50
LF
KCC C
SSSC C
Valley C
SIRIUS A
 
 
3
12:30
Recreio
Recreio B
Police A
SSSC A
HKFC B
 
 
4
14:50
BS
Gojra A
Elite C
Antlers D
Elite E
 
 
4
18:00
HKFC
Aquila C
HKFC G
HKFC A
Valley A
 
 
4
13:00
HV2
Dutch B
Rhino A
Elite B
RHOBA C
 
 
4
14:40
HV2
RHOBA C
Elite B
Dutch B
Rhino A
 
 
4
09:00
KP
144U A
Dragons B
Antlers A
SSSC B
 
 
4
18:00
KP
Ewis A
Antlers B
KNS A
Pak A
 
 
5
13:15
BS
Ewis B
Scorpion B
HKCC C
Elite D
 
 
5
18:00
HV1
Skyers A
Valley E
Khalsa B
HKCC A
 
 
5
09:40
HV2
IUHK B
Antlers C
Pak B
RHOBA A
 
 
5
09:00
KCC
Shaheen C
KCC D
Dragons C
Recreio C
 
 
5
10:45
Recreio
Dragons C
Recreio C
Shaheen C
KCC D
 
 
6
11:40
BS
HKCC C
Elite D
Ewis B
Scorpion B
 
 
6
16:25
BS
Antlers D
Elite E
Gojra A
Elite C
 
 
6
09:00
HKFC
HKU A
HKFC H
HKFC F
Shaheen B
 
Sunday, 29 Sep 2019
 
P
16:00
HKFC
HKFC A
SSSC A
CHOR Ming Yeung - 4335
Francis Ho - 4475
4428 - Yu Lan
 
P
12:30
KP
KNS A
Valley A
Ravdeep Sethi - 4476
Andy Chan - 4477
Error: Please enter Umpire no
 
P
14:15
KP
Shaheen A
KCC A
James Dean - 4572
Vashist Kulbhushan - 4577
Lee Chun Kit (Jacky)
 
P
16:00
KP
Khalsa A
HKFC B
Tony Cheung - 4372
Khalid Hussain - 4397
Kuldeep Singh
 
1
14:15
HKFC
HKCC A
HKFC D
Jagdev Singh Gill - 4347
Chahal Amoldeep - 4622
 
 
1
12:30
HV1
Khalsa B
Aquila A
Rinky See - 4516
David Evans - 4598
 
 
1
14:15
HV1
NBC A
Antlers A
Alfred Chan - 4420
Richard Mak - 4373
 
 
1
16:00
HV1
Valley B
SSSC B
Chris Page - 4416
Patrick Wong - 4462
 
 
1
10:45
KP
Dutch A
KCC B
Tabassum Nazar - 4353
Derek Wong - 4442
 
 
2
12:30
HKFC
HKFC E
HKCC B
HKFC D
HKCC A
 
 
2
13:00
HV2
SIRIUS A
Dragons A
Elite A
Pak B
 
 
2
14:40
HV2
Elite A
Pak B
SIRIUS A
Dragons A
 
 
2
18:00
HV2
Recreio A
Valley C
Valley D
Khalsa C
 
  Res
2
11:40
LF
RHOBA A
Scorpion A
 
 
 
 
2
14:50
LF
DBS
KNS B
Shaheen B
Aquila B
 
 
3
10:45
HKFC
NBC B
HKFC F
144U B
HKFC H
 
 
3
09:00
HV1
IUHK A
SSSC C
Antlers B
Dutch B
 
 
3
16:20
HV2
Valley D
Khalsa C
Recreio A
Valley C
 
 
3
18:00
KP
Police A
KCC C
Khalsa A
HKFC B
 
 
3
16:20
LF
Aquila B
Shaheen B
DBS
KNS B
 
 
3
12:30
Recreio
RHOBA B
Recreio B
KCC D
Recreio C
 
 
4
13:15
BS
Gojra A
144U A
Valley F
Elite D
 
 
4
14:50
BS
Aquila C
RHOBA C
Dragons C
Ewis B
 
 
4
18:00
HKFC
HKFC G
Dragons B
HKFC A
SSSC A
 
 
4
10:45
HV1
Dutch B
Antlers B
IUHK A
SSSC C
 
 
4
11:20
HV2
Elite B
Ewis A
Punjab A
IUHK B
 
 
4
13:15
LF
Elite C
Rhino A
RHOBA A
Scorpion A
 
 
5
16:25
BS
Dragons C
Ewis B
Aquila C
RHOBA C
 
 
5
18:00
HV1
Valley E
Scorpion B
Valley B
SSSC B
 
 
5
09:40
HV2
Punjab A
IUHK B
Elite B
Ewis A
 
 
5
09:00
KP
Skyers A
Marcellin A
KCC B
Dutch A
 
 
5
10:45
Recreio
Recreio C
KCC D
RHOBA B
Recreio B
 
 
6
11:40
BS
Valley F
Elite D
Gojra A
144U A
 
 
6
09:00
HKFC
144U B
HKFC H
NBC B
HKFC F
 
Sunday, 6 Oct 2019
  Res
3
16:20
HV2
Police A
Aquila B
Police A
Aquila B
 
  Res
5
10:45
Recreio
Recreio C
Scorpion B
Recreio B
Valley D
 
Sunday, 13 Oct 2019
 
P
16:00
HKFC
KCC A
HKFC B
Jelena SURJANAC - 4631
Fung Wai Lun (William) - 4370
4373 - Richard Mak
 
P
12:30
KP
Shaheen A
HKFC A
Andy Chan - 4477
Jagdev Singh Gill - 4347
Bikramjit Singh CHEEMA (Billy)
 
P
14:15
KP
Pak A
SSSC A
Shahzad Rafaqat - 4501
Gurdev Dhillon Singh - 4412
Noel Chau 4339
 
P
16:00
KP
KNS A
Khalsa A
James Dean - 4572
CHOR Ming Yeung - 4335
LUI Chun Ting (Lelia)
 
1
12:30
HKFC
HKFC D
Antlers A
Richard Mak - 4373
Warrick Price - 4356
 
 
1
14:15
HKFC
KCC B
HKFC C
Cri-Zelda Brits - 4582
Marco Yeung - 4338
 
 
1
14:15
HV1
Dutch A
HKCC A
Billy Dillon - 4384
Chung Chin Wei - V18193
 
 
1
16:00
HV1
Khalsa B
Valley B
Mike Evans - 4518
Clark Alistair - 4552
 
 
1
10:45
KP
Aquila A
NBC A
Tabassum Nazar - 4353
Ken Kong - 4493
 
 
2
13:15
BS
RHOBA A
SIRIUS A
Elite E
Elite D
 
 
2
10:45
HKFC
HKFC E
KNS B
HKFC G
Elite B
 
 
2
10:45
HV1
DBS
Valley C
RHOBA C
Elite C
 
 
2
12:30
HV1
Elite A
HKCC B
HKCC A
Dutch A
 
 
2
14:40
HV2
Scorpion A
Recreio A
Dutch B
144U A
 
 
2
13:15
LF
Pak B
Dragons A
SSSC C
RHOBA B
 
 
3
18:00
HV1
IUHK A
Police A
Khalsa B
Valley B
 
 
3
16:20
HV2
Aquila B
HKFC F
Valley F
HKU A
 
 
3
11:40
LF
SSSC C
RHOBA B
Pak B
Dragons A
 
 
3
14:50
LF
Valley D
Shaheen B
Gojra A
Ewis A
 
 
3
12:30
Recreio
NBC B
Recreio B
Pak A
SSSC A
 
 
4
09:00
HKFC
Elite B
HKFC G
HKFC E
KNS B
 
 
4
09:00
HV1
RHOBA C
Elite C
Valley C
DBS
 
 
4
11:20
HV2
Antlers B
Rhino A
IUHK B
Marcellin A
 
 
4
13:00
HV2
Dutch B
144U A
Scorpion A
Recreio A
 
 
4
09:00
KP
Aquila C
Dragons B
Aquila A
NBC A
 
 
4
16:20
LF
Gojra A
Ewis A
Valley D
Shaheen B
 
 
5
14:50
BS
Ewis B
Antlers C
Punjab A
Scorpion B
 
 
5
16:25
BS
Scorpion B
Punjab A
Antlers C
Ewis B
 
 
5
09:40
HV2
IUHK B
Marcellin A
Antlers B
Rhino A
 
 
5
09:00
KCC
KCC D
Dragons C
Recreio C
Valley E
 
 
5
10:45
Recreio
Recreio C
Valley E
KCC D
Dragons C
 
 
6
11:40
BS
Elite E
Elite D
RHOBA A
SIRIUS A
 
 
6
18:00
HKFC
CSD A
HKFC H
KCC A
HKFC B
 
 
6
18:00
HV2
Valley F
HKU A
HKFC F
Aquila B
 
Tuesday, 15 Oct 2019
 
4
20:30
HV1
144U A
Ewis A
Elite E
HKU A
 
 
6
18:50
HV1
Elite E
HKU A
144U A
Ewis A
 
Friday, 18 Oct 2019
 
4
18:50
HV1
Rhino A
Gojra A
Shaheen C
Antlers C
 
 
5
20:30
HV1
Shaheen C
Antlers C
Rhino A
Gojra A
 
Sunday, 20 Oct 2019
 
1
12:30
HKFC
HKFC D
Valley B
Mukhtar Singh - 4512
Moharpreet Preet Singh Dhillon - 4415
 
 
1
14:15
HKFC
Dutch A
HKFC C
Billy Dillon - 4384
Andy Chan - 4477
 
 
1
12:30
KP
Khalsa B
NBC A
Richard Mak - 4373
David Evans - 4598
 
 
2
10:45
HKFC
HKFC E
Dragons A
HKFC H
HKCC C
 
 
2
11:40
LF
DBS
HKCC B
Aquila B
KCC C
 
 
2
14:50
LF
Scorpion A
Valley C
Aquila C
Rhino A
 
 
3
13:15
BS
NBC B
Shaheen B
Gojra A
Dragons B
 
 
3
18:00
HKFC
Police A
HKFC F
HKFC G
Ewis A
 
 
3
13:15
LF
Aquila B
KCC C
DBS
HKCC B
 
 
3
12:30
Recreio
SSSC C
Recreio B
Recreio C
Marcellin A
 
 
4
11:40
BS
Gojra A
Dragons B
NBC B
Shaheen B
 
 
4
16:20
LF
Aquila C
Rhino A
Scorpion A
Valley C
 
 
5
14:50
BS
Valley E
IUHK B
Valley E
IUHK B
 
 
5
10:45
Recreio
Recreio C
Marcellin A
Recreio B
SSSC C
 
 
6
09:00
HKFC
HKFC H
HKCC C
HKFC E
Dragons A
 
Friday, 25 Oct 2019
 
3
20:30
HV1
SSSC C
Aquila B
CSD A
HKCC C
 
 
6
18:50
HV1
CSD A
HKCC C
SSSC C
Aquila B
 
Sunday, 27 Oct 2019
  Res
P
14:15
HKFC
Shaheen A
HKFC B
Appointed
Appointed
 
 
P
14:15
KP
KCC A
HKFC A
Khalid Hussain - 4397
Tony Cheung - 4372
4340 - Grewal Parminder
 
P
16:00
KP
Valley A
SSSC A
Mike Evans - 4518
Ravdeep Sethi - 4476
4456 - Kuldeep Singh
 
1
10:45
KP
Antlers A
HKFC C
Tabassum Nazar - 4353
Debby Tang - 4345
 
 
1
12:30
KP
Aquila A
Dutch A
Andy Chan - 4477
Chris Page - 4416
 
 
1
14:50
LF
KCC B
HKCC A
Rinky See - 4516
Fung Wai Lun (William) - 4370
 
 
1
16:20
LF
SSSC B
NBC A
Jacky Chow - 4366
Jelena SURJANAC - 4631
 
 
2
13:15
BS
Valley C
Pak B
NBC B
RHOBA B
 
 
2
09:00
KP
HKCC B
Scorpion A
Antlers A
HKFC C
 
 
2
13:15
LF
HKFC E
RHOBA A
HKFC F
KCC C
 
 
3
11:40
BS
RHOBA B
NBC B
Valley C
Pak B
 
 
3
16:25
BS
Valley D
Aquila B
Antlers C
Marcellin A
 
 
3
11:40
LF
HKFC F
KCC C
HKFC E
RHOBA A
 
 
3
12:30
Recreio
Recreio B
Khalsa C
Recreio C
Shaheen C
 
 
4
12:30
HKFC
Elite C
HKFC G
Shaheen A
HKFC B
 
 
4
10:45
HV1
Dutch B
Aquila C
Antlers D
Elite D
 
 
4
14:15
HV1
Ewis A
RHOBA C
HKU A
HKCC C
 
 
4
18:00
KP
Dragons B
Antlers B
SSSC A
Valley A
Error: Please enter Umpire no
 
5
14:50
BS
Antlers C
Marcellin A
Valley D
Aquila B
 
  Res
5
11:20
HV2
Valley E
Ewis B
Antlers D
Elite D
 
 
5
10:45
Recreio
Recreio C
Shaheen C
Recreio B
Khalsa C
 
 
6
09:00
HV1
Antlers D
Elite D
Dutch B
Aquila C
 
 
6
12:30
HV1
HKU A
HKCC C
Ewis A
RHOBA C
 
  Res
6
09:40
HV2
144U B
CSD A
KNS A
SSSC A
 
Tuesday, 29 Oct 2019
 
4
18:50
HV1
HKFC G
Dutch B
RHOBA C
Rhino A
 
 
4
20:30
HV1
RHOBA C
Rhino A
HKFC G
Dutch B
 
Sunday, 3 Nov 2019
 
P
14:15
KP
Shaheen A
KNS A
Jelena SURJANAC - 4631
Jagdev Singh Gill - 4347
Luis Lui
 
P
16:00
KP
Pak A
Khalsa A
Ernest Li - 4376
Shahzad Rafaqat - 4501
4631 - Jelena SURJANAC
 
1
10:45
KP
Aquila A
SSSC B
Richard Mak - 4373
David Evans - 4598
 
 
1
12:30
KP
Khalsa B
Antlers A
Aloysius Cheung - 4440
Ali Zeeshan - 4480
 
 
1
11:40
LF
KCC B
HKFC D
Man Ying Kit - 4557
Mukhtar Singh - 4512
 
 
1
14:50
LF
HKCC A
NBC A
Grewal Parminder - 4340
CHOR Ming Yeung - 4335
 
 
2
13:15
BS
SIRIUS A
Elite A
Ewis B
IUHK B
 
 
2
13:15
LF
KNS B
Dragons A
KCC B
HKFC D
 
 
2
16:20
LF
Recreio A
DBS
HKCC A
NBC A
 
 
3
14:50
BS
Shaheen B
SSSC C
Scorpion B
Antlers C
 
 
3
18:00
KP
Police A
Valley D
Pak A
Khalsa A
 
 
3
12:30
Recreio
Recreio B
HKFC F
Recreio C
Skyers A
 
 
4
09:00
KP
Elite B
Elite C
Aquila A
SSSC B
 
 
5
11:40
BS
Ewis B
IUHK B
SIRIUS A
Elite A
 
 
5
16:25
BS
Scorpion B
Antlers C
SSSC C
Shaheen B
 
 
5
10:45
Recreio
Recreio C
Skyers A
Recreio B
HKFC F
 
Tuesday, 5 Nov 2019
 
4
20:45
LF
Antlers B
RHOBA C
Antlers D
HKU A
 
 
5
18:50
HV1
Dragons C
Antlers C
Shaheen C
Scorpion B
 
 
5
20:30
HV1
Shaheen C
Scorpion B
Dragons C
Antlers C
 
 
6
19:00
LF
Antlers D
HKU A
Antlers B
RHOBA C
 
Friday, 8 Nov 2019
 
3
20:30
HV1
Khalsa C
KCC C
CSD A
Valley F
 
 
6
18:50
HV1
CSD A
Valley F
Khalsa C
KCC C
 
Sunday, 10 Nov 2019
 
P
16:00
HKFC
HKFC B
HKFC A
Lyle Williams - 4330
Richard Mak - 4373
Mike Evans
 
P
12:30
KP
Valley A
Khalsa A
Chan Tak Him Jason - 4604
Debby Tang - 4345
4346 - Mohammad Tanveer
 
P
14:15
KP
KCC A
KNS A
Shahzad Rafaqat - 4501
Warrick Price - 4356
4619 - Michelle Bury
 
P
16:00
KP
Pak A
Shaheen A
Fung Wai Lun (William) - 4370
Clark Alistair - 4552
4619 - Michelle Bury
 
1
12:30
HKFC
Valley B
HKFC C
Camela Wong - 4569
Alfred Chan - 4420
Error: Please enter Umpire no
 
1
14:15
HKFC
Khalsa B
HKFC D
Richard Mak - 4373
Billy Dillon - 4384
 
 
1
16:00
HV1
Dutch A
SSSC B
Ken Kong - 4493
Amarjeet Singh - 4342
 
 
1
16:20
HV2
HKCC A
Antlers A
Grewal Parminder - 4340
Jugdeep Singh - 4421
 
 
1
10:45
KP
Aquila A
KCC B
Tabassum Nazar - 4353
Mohammad Tanveer - 4346
 
 
2
10:45
HKFC
Scorpion A
HKFC E
HKFC G
Antlers B
 
 
2
14:15
HV1
Pak B
HKCC B
Valley D
RHOBA B
 
 
2
11:40
LF
Valley C
KNS B
Khalsa C
Shaheen B
 
 
2
14:50
LF
Recreio A
SIRIUS A
IUHK A
KCC C
 
 
3
12:30
HV1
Valley D
RHOBA B
Pak B
HKCC B
 
 
3
18:00
HV2
NBC B
Police A
HKCC A
Antlers A
 
 
3
13:15
LF
Khalsa C
Shaheen B
Valley C
KNS B
 
 
3
16:20
LF
IUHK A
KCC C
Recreio A
SIRIUS A
 
 
4
13:15
BS
Elite C
Aquila C
Elite E
144U B
 
 
4
09:00
HKFC
Antlers B
HKFC G
Scorpion A
HKFC E
 
 
4
10:45
HV1
RHOBA C
144U A
Elite D
HKU A
 
 
4
11:20
HV2
Dutch B
Ewis A
Skyers A
Dragons C
 
 
4
13:00
HV2
Gojra A
Elite B
Valley E
Shaheen C
Error: Please enter Umpire no
 
4
09:00
KP
Rhino A
Dragons B
Aquila A
KCC B
 
 
5
14:50
BS
KCC D
Scorpion B
Marcellin A
Ewis B
 
 
5
16:25
BS
Marcellin A
Ewis B
KCC D
Scorpion B
 
 
5
09:40
HV2
Skyers A
Dragons C
Dutch B
Ewis A
- Error: Please enter Umpire no
 
5
14:40
HV2
Valley E
Shaheen C
Gojra A
Elite B
 
 
6
11:40
BS
Elite E
144U B
Elite C
Aquila C
 
 
6
09:00
HV1
Elite D
HKU A
RHOBA C
144U A
 
 
6
18:00
HV1
CSD A
Antlers D
Dutch A
SSSC B
 
Tuesday, 12 Nov 2019
 
2
18:50
HV1
RHOBA A
Scorpion A
Recreio A
Pak B
 
 
2
20:30
HV1
Recreio A
Pak B
RHOBA A
Scorpion A
 
  Res
2
20:45
LF
Elite A
RHOBA A
 
 
 
Friday, 15 Nov 2019
  Res
4
20:30
HV1
Aquila C
Gojra A
Antlers D
144U B
 
  Res
6
18:50
HV1
Antlers D
144U B
Aquila C
Gojra A
 
Sunday, 17 Nov 2019
  Res
P
16:00
HKFC
HKFC B
Valley A
Appointed
Appointed
 
  Res
P
12:30
KP
HKFC A
Pak A
Appointed
Appointed
 
  Res
P
14:15
KP
SSSC A
KCC A
Appointed
Appointed
 
  Res
P
16:00
KP
Khalsa A
Shaheen A
Appointed
Appointed
 
  Res
1
14:15
HKFC
HKFC C
Khalsa B
Appointed
Appointed
 
  Res
1
12:30
HV1
Antlers A
Aquila A
Appointed
Appointed
 
  Res
1
14:15
HV1
NBC A
Dutch A
Appointed
Appointed
 
  Res
1
16:00
HV1
Valley B
HKCC A
Appointed
Appointed
 
  Res
1
10:45
KP
SSSC B
KCC B
Appointed
Appointed
 
  Res
2
12:30
HKFC
DBS
HKFC E
HKFC C
Khalsa B
 
  Res
2
18:00
HV1
Valley C
HKCC B
Valley B
HKCC A
 
  Res
2
14:40
HV2
Scorpion A
Elite A
Elite B
Rhino A
 
  Res
2
11:40
LF
RHOBA A
Dragons A
Antlers C
Valley E
 
  Res
2
16:20
LF
SIRIUS A
Pak B
Shaheen C
IUHK B
 
  Res
3
13:15
BS
Recreio B
IUHK A
Elite D
144U B
 
  Res
3
10:45
HKFC
RHOBA B
HKFC F
HKFC H
Valley F
 
  Res
3
09:00
HV1
NBC B
Aquila B
SSSC C
Valley D
 
  Res
3
10:45
HV1
SSSC C
Valley D
NBC B
Aquila B
 
  Res
3
16:20
HV2
KCC C
Shaheen B
Elite E
CSD A
 
  Res
3
18:00
KP
Police A
Khalsa C
Khalsa A
Shaheen A
 
  Res
4
14:50
BS
Ewis A
Dragons B
Marcellin A
KCC D
 
  Res
4
18:00
HKFC
Gojra A
HKFC G
HKFC B
Valley A
 
  Res
4
11:20
HV2
RHOBA C
Dutch B
Dragons C
Punjab A
 
  Res
4
13:00
HV2
Elite B
Rhino A
Scorpion A
Elite A
 
  Res
4
09:00
KP
Antlers B
Elite C
SSSC B
KCC B
 
  Res
5
16:25
BS
Marcellin A
KCC D
Ewis A
Dragons B
 
  Res
5
09:40
HV2
Dragons C
Punjab A
RHOBA C
Dutch B
 
  Res
5
13:15
LF
Antlers C
Valley E
RHOBA A
Dragons A
 
  Res
5
14:50
LF
Shaheen C
IUHK B
SIRIUS A
Pak B
 
  Res
6
11:40
BS
Elite D
144U B
Recreio B
IUHK A
 
  Res
6
09:00
HKFC
HKFC H
Valley F
RHOBA B
HKFC F
 
  Res
6
18:00
HV2
Elite E
CSD A
KCC C
Shaheen B
 
Tuesday, 19 Nov 2019
  Res
2
20:30
HV1
SIRIUS A
KNS B
Elite C
Dutch B
 
  Res
3
20:45
LF
RHOBA B
Khalsa C
Punjab A
Ewis B
 
  Res
4
18:50
HV1
Elite C
Dutch B
SIRIUS A
KNS B
 
  Res
5
19:00
LF
Punjab A
Ewis B
RHOBA B
Khalsa C
 
Sunday, 24 Nov 2019
 
P
16:00
HKFC
HKFC B
Pak A
Cri-Zelda Brits - 4582
Richard Mak - 4373
Gurcharan
 
P
12:30
KP
SSSC A
Shaheen A
Ernest Li - 4376
Jelena SURJANAC - 4631
- Error: Please enter Umpire no
 
P
14:15
KP
Valley A
KCC A
Vashist Kulbhushan - 4577
Shahzad Rafaqat - 4501
Kuldeep Singh 4456
 
P
16:00
KP
HKFC A
KNS A
James Dean - 4572
Ravdeep Sethi - 4476
Grewal Parminder
 
1
14:15
HKFC
HKFC C
HKFC D
Micky Ng - 4419
Ali Zeeshan - 4480
 
 
1
12:30
HV1
Valley B
Aquila A
Findlay Mayo - 4567
Clark Alistair - 4552
 
  Res
1
14:15
HV1
NBC A
KCC B
Mike Evans - 4518
Chahal Amoldeep - 4622
 
  Res
1
16:00
HV1
HKCC A
Khalsa B
Iqbal Khan - 4369
Amarjeet Singh - 4342
 
 
1
10:45
KP
Antlers A
SSSC B
Khalid Hussain - 4397
Tabassum Nazar - 4353
 
 
2
12:30
HKFC
Pak B
HKFC E
HKFC C
HKFC D
 
 
2
10:45
HV1
DBS
SIRIUS A
IUHK A
NBC B
 
 
2
14:40
HV2
Valley C
RHOBA A
RHOBA C
Dragons B
 
 
2
11:40
LF
Recreio A
Dragons A
Skyers A
Ewis B
 
  Res
2
14:50
LF
KNS B
Elite A
RHOBA B
KCC C
 
 
3
10:45
HKFC
HKFC F
Valley D
HKFC H
Antlers D
 
 
3
09:00
HV1
IUHK A
NBC B
DBS
SIRIUS A
 
 
3
16:20
HV2
Khalsa C
Aquila B
CSD A
Elite E
 
 
3
18:00
KP
SSSC C
Police A
HKFC A
KNS A
 
  Res
3
16:20
LF
RHOBA B
KCC C
KNS B
Elite A
 
 
3
12:30
Recreio
Recreio B
Shaheen B
Antlers C
Recreio C
 
 
4
14:50
BS
144U A
Elite C
Marcellin A
Shaheen C
 
 
4
18:00
HKFC
Rhino A
HKFC G
HKFC B
Pak A
 
 
4
11:20
HV2
Aquila C
Ewis A
IUHK B
Scorpion B
 
 
4
13:00
HV2
RHOBA C
Dragons B
RHOBA A
Valley C
 
 
4
09:00
KP
Dutch B
Gojra A
Antlers A
SSSC B
 
 
5
13:15
BS
Dragons C
Valley E
HKCC C
Valley F
 
 
5
16:25
BS
Marcellin A
Shaheen C
144U A
Elite C
 
 
5
18:00
HV1
Punjab A
KCC D
Khalsa B
HKCC A
 
 
5
09:40
HV2
IUHK B
Scorpion B
Aquila C
Ewis A
 
 
5
13:15
LF
Skyers A
Ewis B
Recreio A
Dragons A
 
 
5
10:45
Recreio
Antlers C
Recreio C
Recreio B
Shaheen B
 
 
6
11:40
BS
HKCC C
Valley F
Dragons C
Valley E
 
 
6
09:00
HKFC
HKFC H
Antlers D
HKFC F
Valley D
 
 
6
18:00
HV2
CSD A
Elite E
Khalsa C
Aquila B
 
Tuesday, 26 Nov 2019
 
3
18:50
HV1
Aquila B
IUHK A
Antlers B
Aquila C
 
 
4
20:30
HV1
Antlers B
Aquila C
Aquila B
IUHK A
 
 
4
20:45
LF
HKFC G
Ewis A
Dragons C
Scorpion B
 
 
5
19:00
LF
Dragons C
Scorpion B
Ewis A
HKFC G
 
Friday, 29 Nov 2019
 
1
18:50
HV1
HKFC D
SSSC B
Ken Kong - 4493
Grewal Parminder - 4340
 
 
2
20:30
HV1
Elite A
RHOBA A
HKFC D
SSSC B
 
Sunday, 1 Dec 2019
 
P
16:00
HKFC
HKFC B
KNS A
Ernest Li - 4376
Man Ying Kit - 4557
Michelle Bury
 
P
12:30
KP
Valley A
Shaheen A
Richard Mak - 4373
Andy Chan - 4477
Wong Ka Chun
 
P
14:15
KP
KCC A
Pak A
Jagdev Singh Gill - 4347
Shahzad Rafaqat - 4501
Error: Please enter Umpire no
 
P
16:00
KP
SSSC A
Khalsa A
James Dean - 4572
CHOR Ming Yeung - 4335
Camela Wong 4569
 
1
12:30
HKFC
HKFC C
NBC A
Gurcharan - 4524
Jelena SURJANAC - 4631
 
 
1
14:15
HKFC
HKFC D
Dutch A
Micky Ng - 4419
Patrick Wong - 4462
 
 
1
14:15
HV1
SSSC B
HKCC A
Billy Dillon - 4384
Fung Wai Lun (William) - 4370
 
 
1
16:20
HV2
Antlers A
Valley B
Lyle Williams - 4330
Clark Alistair - 4552
 
 
1
10:45
KP
KCC B
Khalsa B
Tabassum Nazar - 4353
Chan Tak Him Jason - 4604
 
 
2
10:45
HKFC
HKFC E
Valley C
HKFC H
HKU A
 
 
2
12:30
HV1
DBS
Scorpion A
SSSC B
HKCC A
Error: Please enter Umpire no
 
2
11:20
HV2
RHOBA A
HKCC B
Antlers C
Punjab A
 
 
2
11:40
LF
Elite A
Dragons A
Shaheen C
Dragons C
 
 
2
14:50
LF
Recreio A
KNS B
IUHK A
Shaheen B
 
 
3
14:50
BS
Valley D
KCC C
Skyers A
IUHK B
 
 
3
10:45
HV1
Khalsa C
HKFC F
Elite C
Ewis A
 
 
3
14:40
HV2
NBC B
SSSC C
Gojra A
Antlers B
 
  Res
3
18:00
HV2
RHOBA B
Police A
Antlers A
Valley B
 
 
3
16:20
LF
IUHK A
Shaheen B
Recreio A
KNS B
 
 
4
18:00
HKFC
HKFC G
RHOBA C
KNS A
HKFC B
 
 
4
09:00
HV1
Elite C
Ewis A
Khalsa C
HKFC F
 
 
4
16:00
HV1
Dutch B
Dragons B
HKCC C
Antlers D
 
 
4
13:00
HV2
Gojra A
Antlers B
NBC B
SSSC C
Error: Please enter Umpire no
 
4
09:00
KP
Rhino A
144U A
KCC B
Khalsa B
 
 
5
11:40
BS
KCC D
Valley E
Marcellin A
Scorpion B
 
 
5
13:15
BS
Marcellin A
Scorpion B
KCC D
Valley E
 
 
5
16:25
BS
Skyers A
IUHK B
Valley D
KCC C
 
 
5
09:40
HV2
Antlers C
Punjab A
RHOBA A
HKCC B
 
 
5
13:15
LF
Shaheen C
Dragons C
Elite A
Dragons A
 
 
5
10:45
Recreio
Ewis B
Recreio C
Rhino A
144U A
 
 
6
09:00
HKFC
HKFC H
HKU A
Valley C
HKFC E
 
 
6
18:00
HV1
HKCC C
Antlers D
Dragons B
Dutch B
 
 
6
18:00
KP
Elite D
CSD A
SSSC A
Khalsa A
Error: Please enter Umpire no
Tuesday, 3 Dec 2019
  Res
P
20:00
KP
Pak A
Valley A
Appointed
Appointed
 
Thursday, 5 Dec 2019
 
P
20:30
HKFC
Khalsa A
HKFC A
Tony Cheung - 4372
Khalid Hussain - 4397
Lee Chun Kit (Jacky)
Sunday, 8 Dec 2019
 
P
14:15
HKFC
Valley A
HKFC A
Ernest Li - 4376
Fung Wai Lun (William) - 4370
Patrick Wong
  Res
P
16:00
HKFC
HKFC B
SSSC A
Appointed
Appointed
 
  Res
P
14:15
KP
KCC A
Khalsa A
Appointed
Appointed
 
 
P
16:00
KP
Pak A
KNS A
Shahzad Rafaqat - 4501
Cri-Zelda Brits - 4582
Alfred Chan 4420
 
1
12:30
HKFC
HKFC C
SSSC B
Moharpreet Preet Singh Dhillon - 4415
Patrick Wong - 4462
 
 
1
16:00
HV1
Valley B
KCC B
Clark Alistair - 4552
Chris Page - 4416
 
 
1
16:20
HV2
NBC A
HKFC D
Richard Mak - 4373
Mukhtar Singh - 4512
 
 
1
12:30
KP
HKCC A
Aquila A
Aloysius Cheung - 4440
Jagdev Singh Gill - 4347
 
 
1
14:15
KP
Dutch A
Khalsa B
Alfred Chan - 4420
Micky Ng - 4419
 
 
2
10:45
HV1
RHOBA A
DBS
Rhino A
Ewis A
 
 
2
12:30
HV1
Scorpion A
SIRIUS A
KNS B
Pak B
 
 
2
14:15
HV1
Pak B
KNS B
Scorpion A
SIRIUS A
 
  Res
2
13:00
HV2
Dragons A
HKCC B
IUHK A
RHOBA B
 
 
2
14:50
LF
Elite A
Recreio A
Elite C
Dragons B
 
 
3
09:00
HKFC
HKFC F
SSSC C
HKFC H
Elite E
 
 
3
14:40
HV2
IUHK A
RHOBA B
HKCC B
Dragons A
 
 
3
18:00
KP
Shaheen B
Police A
Pak A
KNS A
 
 
3
13:15
LF
Khalsa C
NBC B
KCC D
Ewis B
 
 
3
12:30
Recreio
KCC C
Recreio B
Recreio C
IUHK B
 
 
4
18:00
HKFC
HKFC G
144U A
HKFC B
SSSC A
Error: Please enter Umpire no
 
4
09:00
HV1
Rhino A
Ewis A
RHOBA A
DBS
 
 
4
11:20
HV2
Dutch B
Elite B
Skyers A
Punjab A
 
 
4
10:45
KP
Gojra A
RHOBA C
Valley E
Marcellin A
 
 
4
16:20
LF
Elite C
Dragons B
Elite A
Recreio A
 
 
5
09:40
HV2
Skyers A
Punjab A
Dutch B
Elite B
 
 
5
09:00
KP
Valley E
Marcellin A
Gojra A
RHOBA C
 
 
5
11:40
LF
KCC D
Ewis B
Khalsa C
NBC B
 
 
5
10:45
Recreio
Recreio C
IUHK B
KCC C
Recreio B
 
 
6
10:45
HKFC
HKFC H
Elite E
SSSC C
HKFC F
 
 
6
18:00
HV1
144U B
CSD A
Valley B
KCC B
 
 
6
18:00
HV2
Antlers D
Valley F
HKFC D
NBC A
 
Tuesday, 10 Dec 2019
  Res
P
20:00
KP
KNS A
SSSC A
Appointed
Appointed
 
 
3
20:45
LF
Valley D
IUHK A
Valley E
Ewis B
 
 
5
19:00
LF
Valley E
Ewis B
Valley D
IUHK A
 
Sunday, 15 Dec 2019
  Res
P
14:15
HKFC
Shaheen A
HKFC B
 
 
 
 
1
12:30
HKFC
Aquila A
HKFC C
Andy Chan - 4477
Samuel Fan - 4396
 
 
1
14:15
HV1
Dutch A
Valley B
Clark Alistair - 4552
CHOR Ming Yeung - 4335
 
  Res
1
16:00
HV1
KCC B
Antlers A
Appointed
Appointed
 
  Res
2
10:45
HV1
RHOBA A
Recreio A
144U A
Antlers B
 
 
2
10:45
HV1
Elite A
HKFC E
144U A
Antlers B
 
 
2
11:20
HV2
Dragons A
Valley C
RHOBA B
Shaheen B
 
 
2
13:15
LF
HKCC B
SIRIUS A
Elite D
Antlers D
 
 
2
14:50
LF
Pak B
DBS
Elite E
HKCC C
 
  Res
3
09:00
HKFC
IUHK A
HKFC F
Elite A
HKFC E
 
 
3
09:40
HV2
RHOBA B
Shaheen B
Dragons A
Valley C
 
 
3
16:20
HV2
KCC C
Aquila B
Rhino A
Aquila C
 
 
4
09:00
HV1
144U A
Antlers B
Elite A
HKFC E
 
 
4
13:00
HV2
Dragons B
Elite B
Antlers C
Skyers A
 
 
4
18:00
HV2
Rhino A
Aquila C
KCC C
Aquila B
 
 
5
12:30
HV1
Dragons C
Marcellin A
Dutch A
Valley B
 
 
5
14:40
HV2
Antlers C
Skyers A
Dragons B
Elite B
 
 
6
18:00
HV1
144U B
Valley F
KCC B
Antlers A
 
 
6
11:40
LF
Elite D
Antlers D
HKCC B
SIRIUS A
 
 
6
16:20
LF
Elite E
HKCC C
Pak B
DBS
 
Sunday, 22 Dec 2019
 
1
16:00
KP
NBC A
KCC B
Mukhtar Singh - 4512
Man Ying Kit - 4557
 
 
2
10:45
HV1
Pak B
Elite A
HKU A
144U B
 
 
2
16:00
HV1
RHOBA A
Recreio A
RHOBA A
Recreio A
 
 
2
14:15
KP
KNS B
Scorpion A
SSSC C
Khalsa C
 
 
3
10:45
KP
NBC B
KCC C
Shaheen C
Punjab A
 
 
3
12:30
KP
SSSC C
Khalsa C
KNS B
Scorpion A
 
 
4
14:15
HV1
Elite B
144U A
Skyers A
Scorpion B
 
 
5
12:30
HV1
Skyers A
Scorpion B
Elite B
144U A
 
 
5
09:00
KP
Shaheen C
Punjab A
NBC B
KCC C
 
 
6
09:00
HV1
HKU A
144U B
Pak A
Elite A
 
Sunday, 5 Jan 2020
 
P
16:00
HKFC
HKFC A
KCC A
Appointed
Appointed
 
 
P
12:30
KP
SSSC A
Valley A
Appointed
Appointed
 
 
P
14:15
KP
Khalsa A
Pak A
Appointed
Appointed
 
 
P
16:00
KP
KNS A
Shaheen A
Appointed
Appointed
 
 
1
14:15
HKFC
HKFC D
HKCC A
Appointed
Appointed
 
 
1
12:30
HV1
KCC B
Dutch A
Appointed
Appointed
 
 
1
14:15
HV1
Antlers A
NBC A
Appointed
Appointed
 
 
1
16:00
HV1
SSSC B
Valley B
Appointed
Appointed
 
 
1
10:45
KP
Aquila A
Khalsa B
Appointed
Appointed
 
 
2
12:30
HKFC
SIRIUS A
HKFC E
HKFC D
HKCC A
 
 
2
10:45
HV1
RHOBA A
KNS B
Elite B
RHOBA C
 
 
2
14:40
HV2
Valley C
Elite A
Antlers B
Ewis A
 
 
2
18:00
HV2
Scorpion A
Pak B
Valley D
NBC B
 
 
2
13:15
LF
DBS
Dragons A
Elite C
Gojra A
 
 
3
10:45
HKFC
Shaheen B
HKFC F
HKFC H
Elite D
 
 
3
16:20
HV2
Valley D
NBC B
Scorpion A
Pak B
 
 
3
14:50
LF
Aquila B
Recreio B
Punjab A
Valley E
 
 
4
18:00
HKFC
HKFC G
Aquila C
HKFC A
KCC A
 
 
4
09:00
HV1
Elite B
RHOBA C
RHOBA A
KNS B
 
 
4
11:20
HV2
Rhino A
Dutch B
Shaheen C
Ewis B
 
 
4
13:00
HV2
Antlers B
Ewis A
Valley C
Elite A
 
 
4
09:00
KP
Dragons B
144U A
Aquila A
Khalsa B
 
 
4
11:40
LF
Elite C
Gojra A
DBS
Dragons A
 
 
5
09:40
HV2
Shaheen C
Ewis B
Rhino A
Dutch B
 
 
5
09:00
KCC
Antlers C
KCC D
Marcellin A
Recreio C
 
  Res
5
18:00
KP
Dragons C
IUHK B
KNS A
Shaheen A
 
 
5
16:20
LF
Punjab A
Valley E
Aquila B
Recreio B
 
 
5
10:45
Recreio
Marcellin A
Recreio C
Antlers C
KCC D
 
 
6
09:00
HKFC
HKFC H
Elite D
Shaheen B
HKFC F
 
 
6
18:00
HV1
CSD A
HKU A
SSSC B
Valley B
 
Tuesday, 7 Jan 2020
 
3
20:45
LF
Khalsa C
IUHK A
Elite E
HKCC C
 
 
6
19:00
LF
Elite E
HKCC C
Khalsa C
IUHK A
 
Friday, 10 Jan 2020
 
3
20:30
HV1
SSSC C
KCC C
Shaheen C
Skyers A
 
 
5
18:50
HV1
Shaheen C
Skyers A
SSSC C
KCC C
 
Sunday, 12 Jan 2020
 
P
16:00
HKFC
HKFC A
HKFC B
Appointed
Appointed
 
 
P
12:30
KP
Khalsa A
Valley A
Appointed
Appointed
 
 
P
14:15
KP
KNS A
KCC A
Appointed
Appointed
 
 
P
16:00
KP
Shaheen A
Pak A
Appointed
Appointed
 
 
1
12:30
HKFC
HKFC C
Antlers A
Appointed
Appointed
 
 
1
14:15
HKFC
Valley B
HKFC D
Appointed
Appointed
 
 
1
14:15
HV1
Dutch A
Aquila A
Appointed
Appointed
 
 
1
16:00
HV1
HKCC A
KCC B
Appointed
Appointed
 
 
1
10:45
KP
NBC A
SSSC B
Appointed
Appointed
 
 
2
10:45
HKFC
HKFC E
Recreio A
HKFC F
NBC B
 
 
2
10:45
HV1
SIRIUS A
Valley C
Elite D
HKCC C
 
 
2
12:30
HV1
Scorpion A
Dragons A
Dutch A
Aquila A
 
 
2
14:40
HV2
HKCC B
KNS B
Antlers B
144U A
 
 
2
14:50
LF
Pak B
RHOBA A
Ewis A
Rhino A
 
 
3
09:00
HKFC
HKFC F
NBC B
HKFC E
Recreio A
 
 
3
16:20
HV2
Aquila B
RHOBA B
Elite E
Valley F
 
 
3
13:15
LF
SSSC C
IUHK A
Scorpion B
Ewis B
 
 
3
12:30
Recreio
Recreio B
Valley D
Recreio C
Dragons C
 
 
4
18:00
HKFC
Dutch B
HKFC G
HKFC A
HKFC B
 
 
4
11:20
HV2
RHOBA C
Aquila C
Valley E
Skyers A
 
 
4
13:00
HV2
Antlers B
144U A
HKCC B
KNS B
 
 
4
09:00
KP
Elite C
Elite B
NBC A
SSSC B
 
 
4
16:20
LF
Ewis A
Rhino A
Pak B
RHOBA A
 
 
5
18:00
HV1
Punjab A
Marcellin A
HKCC A
KCC B
 
 
5
09:40
HV2
Valley E
Skyers A
RHOBA C
Aquila C
 
  Res
5
18:00
KP
KCC D
Shaheen C
Shaheen A
Pak A
 
 
5
11:40
LF
Scorpion B
Ewis B
SSSC C
IUHK A
 
 
5
10:45
Recreio
Recreio C
Dragons C
Recreio B
Valley D
 
 
6
09:00
HV1
Elite D
HKCC C
SIRIUS A
Valley C
 
 
6
18:00
HV2
Elite E
Valley F
Aquila B
RHOBA B
 
Tuesday, 14 Jan 2020
 
2
20:45
LF
Elite A
DBS
Antlers C
IUHK B
 
 
3
20:30
HV1
Khalsa C
RHOBA B
Skyers A
KCC D
 
 
5
18:50
HV1
Skyers A
KCC D
Khalsa C
RHOBA B
 
 
5
19:00
LF
Antlers C
IUHK B
Elite A
DBS
 
Sunday, 19 Jan 2020
 
P
14:15
HKFC
Valley A
HKFC B
Appointed
Appointed
 
 
P
16:00
HKFC
Pak A
HKFC A
Appointed
Appointed
 
 
P
14:15
KP
KCC A
SSSC A
Appointed
Appointed
 
 
P
16:00
KP
Shaheen A
Khalsa A
Appointed
Appointed
 
 
1
12:30
HKFC
HKFC C
Valley B
Appointed
Appointed
 
 
1
14:15
HV1
SSSC B
Dutch A
Appointed
Appointed
 
 
1
16:00
HV1
Antlers A
HKCC A
Appointed
Appointed
 
 
1
10:45
KP
KCC B
Aquila A
Appointed
Appointed
 
 
1
12:30
KP
HKFC D
Khalsa B
Appointed
Appointed
 
 
2
10:45
HKFC
HKCC B
HKFC E
SSSC C
HKFC F
 
 
2
10:45
HV1
Scorpion A
RHOBA A
HKU A
Valley F
 
 
2
12:30
HV1
Dragons A
SIRIUS A
SSSC B
Dutch A
 
 
2
14:40
HV2
Valley C
Recreio A
Elite B
Dragons B
 
 
2
14:50
LF
KNS B
DBS
Dutch B
Elite C
 
 
3
09:00
HKFC
SSSC C
HKFC F
HKCC B
HKFC E
 
 
3
16:20
HV2
NBC B
Khalsa C
CSD A
144U B
 
 
3
13:15
LF
KCC C
Police A
Antlers C
Shaheen C
 
 
3
12:30
Recreio
Recreio B
RHOBA B
KCC D
Recreio C
 
 
4
18:00
HKFC
144U A
HKFC G
Pak A
HKFC A
 
 
4
11:20
HV2
Aquila C
Antlers B
IUHK B
Punjab A
 
 
4
13:00
HV2
Elite B
Dragons B
Valley C
Recreio A
 
 
4
09:00
KP
Gojra A
Rhino A
KCC B
Aquila A
 
 
4
16:20
LF
Dutch B
Elite C
KNS B
DBS
 
 
5
18:00
HV1
Scorpion B
Valley E
Antlers A
HKCC A
 
 
5
09:40
HV2
IUHK B
Punjab A
Aquila C
Antlers B
 
 
5
18:00
KP
Marcellin A
Skyers A
Shaheen A
Khalsa A
 
 
5
11:40
LF
Antlers C
Shaheen C
KCC C
Police A
 
 
5
10:45
Recreio
KCC D
Recreio C
Recreio B
RHOBA B
 
 
6
09:00
HV1
HKU A
Valley F
Scorpion A
RHOBA A
 
 
6
18:00
HV2
CSD A
144U B
NBC B
Khalsa C
 
Tuesday, 21 Jan 2020
 
3
20:45
LF
Pak B
Elite A
Ewis B
Dragons C
 
 
5
19:00
LF
Ewis B
Dragons C
Pak B
Elite A
 
Sunday, 2 Feb 2020
 
P
16:00
HKFC
KNS A
HKFC A
Appointed
Appointed
 
 
P
14:15
KP
Shaheen A
SSSC A
Appointed
Appointed
 
 
P
16:00
KP
KCC A
Khalsa A
Appointed
Appointed
 
 
1
12:30
HKFC
HKFC C
Aquila A
Appointed
Appointed
 
 
1
14:15
HKFC
SSSC B
HKFC D
Appointed
Appointed
 
 
1
14:15
HV1
Valley B
Dutch A
Appointed
Appointed
 
 
1
12:30
KP
Antlers A
KCC B
Appointed
Appointed
 
 
2
10:45
HKFC
HKFC E
Elite A
HKFC H
144U B
 
 
2
12:30
HV1
Valley C
Dragons A
Valley B
Dutch A
 
 
2
14:40
HV2
Scorpion A
KNS B
Antlers B
Elite B
 
 
2
09:00
KP
Recreio A
RHOBA A
Recreio A
RHOBA A
 
 
2
10:45
KP
SIRIUS A
HKCC B
Rhino A
Elite C
 
 
2
14:50
LF
DBS
Pak B
Ewis A
144U A
 
 
3
16:00
HV1
IUHK A
Valley D
Dragons C
KCC D
 
 
3
18:00
HV2
Police A
Shaheen B
Punjab A
Scorpion B
 
 
3
12:30
Recreio
Recreio B
SSSC C
Valley E
Recreio C
 
 
4
18:00
HKFC
Dragons B
HKFC G
KNS A
HKFC A
 
 
4
09:00
HV1
Aquila C
Dutch B
Rhino A
Elite C
 
 
4
10:45
HV1
Rhino A
Elite C
Aquila C
Dutch B
 
 
4
11:20
HV2
RHOBA C
Gojra A
Marcellin A
IUHK B
 
 
4
13:00
HV2
Antlers B
Elite B
Scorpion A
KNS B
 
 
4
16:20
LF
Ewis A
144U A
DBS
Pak B
 
 
5
18:00
HV1
Dragons C
KCC D
IUHK A
Valley D
 
 
5
09:40
HV2
Marcellin A
IUHK B
RHOBA C
Gojra A
 
 
5
16:20
HV2
Punjab A
Scorpion B
Police A
Shaheen B
 
 
5
18:00
KP
Skyers A
Shaheen C
KCC A
Khalsa A
 
 
5
11:40
LF
Antlers C
Ewis B
HKCC C
HKU A
 
 
5
10:45
Recreio
Valley E
Recreio C
Recreio B
SSSC C
 
 
6
11:40
BS
Elite E
Antlers D
Elite D
Valley F
 
 
6
13:15
BS
Elite D
Valley F
Elite E
Antlers D
 
 
6
09:00
HKFC
HKFC H
144U B
HKFC E
Elite A
 
 
6
13:15
LF
HKCC C
HKU A
Antlers C
Ewis B
 
Sunday, 9 Feb 2020
 
P
12:30
KP
Pak A
HKFC B
Appointed
Appointed
 
 
P
14:15
KP
KCC A
Valley A
Appointed
Appointed
 
 
P
16:00
KP
KNS A
SSSC A
Appointed
Appointed
 
 
1
12:30
HKFC
HKFC C
Dutch A
Appointed
Appointed
 
 
1
12:30
HV1
HKFC D
KCC B
Appointed
Appointed
 
 
1
14:15
HV1
NBC A
HKCC A
Appointed
Appointed
 
 
1
16:00
HV1
Antlers A
Khalsa B
Appointed
Appointed
 
 
1
10:45
KP
SSSC B
Aquila A
Appointed
Appointed
 
 
2
13:15
BS
Dragons A
Pak B
Elite D
Elite E
 
 
2
10:45
HKFC
KNS B
HKFC E
HKFC H
CSD A
 
 
2
10:45
HV1
Valley C
DBS
Elite B
Dutch B
 
 
2
14:40
HV2
HKCC B
Elite A
144U A
Gojra A
 
 
2
09:00
KP
Recreio A
Scorpion A
SSSC B
Aquila A
 
 
2
14:50
LF
SIRIUS A
RHOBA A
Skyers A
Antlers C
 
 
3
14:50
BS
Shaheen B
NBC B
Punjab A
Shaheen C
 
 
3
14:15
HKFC
HKFC F
Police A
HKFC C
Dutch A
 
 
3
16:20
HV2
Aquila B
Valley D
HKCC C
144U B
 
 
3
13:15
LF
RHOBA B
IUHK A
IUHK B
KCC D
 
 
3
12:30
Recreio
Recreio B
KCC C
Scorpion B
Recreio C
 
 
4
09:00
HV1
Elite B
Dutch B
Valley C
DBS
 
 
4
18:00
HV1
Antlers B
Dragons B
Antlers A
Khalsa B
 
 
4
11:20
HV2
RHOBA C
Ewis A
Marcellin A
Dragons C
 
 
4
13:00
HV2
144U A
Gojra A
HKCC B
Elite A
 
 
5
16:25
BS
Punjab A
Shaheen C
Shaheen B
NBC B
 
 
5
09:40
HV2
Marcellin A
Dragons C
RHOBA C
Ewis A
 
 
5
18:00
KP
Ewis B
Valley E
SSSC A
KNS A
 
 
5
11:40
LF
IUHK B
KCC D
RHOBA B
IUHK A
 
 
5
16:20
LF
Skyers A
Antlers C
SIRIUS A
RHOBA A
 
 
5
10:45
Recreio
Scorpion B
Recreio C
Recreio B
KCC C
 
 
6
11:40
BS
Elite D
Elite E
Dragons A
Pak B
 
 
6
09:00
HKFC
HKFC H
CSD A
KNS B
HKFC E
 
 
6
18:00
HV2
HKCC C
144U B
Aquila B
Valley D
 
Sunday, 16 Feb 2020
 
P
16:00
HKFC
SSSC A
HKFC A
Appointed
Appointed
 
 
P
12:30
KP
Valley A
KNS A
Appointed
Appointed
 
 
P
14:15
KP
HKFC B
Khalsa A
Appointed
Appointed
 
 
P
16:00
KP
KCC A
Shaheen A
Appointed
Appointed
 
 
1
12:30
HKFC
HKCC A
HKFC C
Appointed
Appointed
 
 
1
14:15
HKFC
Aquila A
HKFC D
Appointed
Appointed
 
 
1
14:15
HV1
Valley B
NBC A
Appointed
Appointed
 
 
1
16:00
HV1
Dutch A
Antlers A
Appointed
Appointed
 
 
1
10:45
KP
Khalsa B
SSSC B
Appointed
Appointed
 
 
2
14:50
BS
Pak B
Recreio A
Ewis B
Punjab A
 
 
2
10:45
HKFC
Dragons A
HKFC E
HKFC F
Aquila B
 
 
2
10:45
HV1
RHOBA A
Elite A
Marcellin A
Antlers C
 
 
2
12:30
HV1
HKCC B
DBS
Valley B
NBC A
 
 
2
14:40
HV2
Valley C
Scorpion A
144U A
Elite B
 
 
2
14:50
LF
KNS B
SIRIUS A
Rhino A
RHOBA C
 
 
3
09:00
HKFC
HKFC F
Aquila B
Dragons A
HKFC E
 
 
3
16:20
HV2
Shaheen B
Valley D
Police A
IUHK A
 
 
3
18:00
HV2
Police A
IUHK A
Shaheen B
Valley D
 
 
3
11:40
LF
RHOBA B
SSSC C
KCC C
Khalsa C
 
 
3
13:15
LF
KCC C
Khalsa C
RHOBA B
SSSC C
 
 
3
12:30
Recreio
Recreio B
NBC B
Shaheen C
Recreio C
 
 
4
18:00
HKFC
Ewis A
HKFC G
SSSC A
HKFC A
 
 
4
09:40
HV2
Gojra A
Aquila C
Antlers B
Dutch B
 
 
4
11:20
HV2
Antlers B
Dutch B
Gojra A
Aquila C
 
 
4
13:00
HV2
144U A
Elite B
Valley C
Scorpion A
 
 
4
09:00
KP
Dragons B
Elite C
Khalsa B
SSSC B
 
 
4
16:20
LF
Rhino A
RHOBA C
KNS B
SIRIUS A
 
 
5
13:15
BS
IUHK B
Valley E
HKU A
Antlers D
 
 
5
16:25
BS
Ewis B
Punjab A
Pak B
Recreio A
 
 
5
09:00
HV1
Marcellin A
Antlers C
RHOBA A
Elite A
 
 
5
18:00
KP
KCC D
Skyers A
KCC A
Shaheen A
 
 
5
10:45
Recreio
Shaheen C
Recreio C
Recreio B
NBC B
 
 
6
11:40
BS
HKU A
Antlers D
IUHK B
Valley E
 
 
6
18:00
HV1
HKCC C
CSD A
Dutch A
Antlers A
 
Sunday, 23 Feb 2020
 
P
16:00
HKFC
KNS A
HKFC B
Appointed
Appointed
 
 
P
12:30
KP
Pak A
KCC A
Appointed
Appointed
 
 
P
14:15
KP
Shaheen A
Valley A
Appointed
Appointed
 
 
P
16:00
KP
Khalsa A
SSSC A
Appointed
Appointed
 
 
1
12:30
HKFC
NBC A
HKFC C
Appointed
Appointed
 
 
1
14:15
HKFC
Dutch A
HKFC D
Appointed
Appointed
 
 
1
14:15
HV1
HKCC A
SSSC B
Appointed
Appointed
 
 
1
16:00
HV1
Valley B
Antlers A
Appointed
Appointed
 
 
1
10:45
KP
Khalsa B
KCC B
Appointed
Appointed
 
 
2
10:45
HKFC
RHOBA A
HKFC E
KCC C
HKFC F
 
 
2
10:45
HV1
Pak B
Valley C
Valley F
144U B
 
 
2
12:30
HV1
Scorpion A
HKCC B
HKCC A
SSSC B
 
 
2
14:40
HV2
DBS
Recreio A
RHOBA C
Antlers B
 
 
2
11:40
LF
Dragons A
KNS B
IUHK A
Aquila B
 
 
2
14:50
LF
Elite A
SIRIUS A
HKU A
Elite E
 
 
3
13:15
BS
SSSC C
Shaheen B
Dragons B
Gojra A
 
 
3
09:00
HKFC
KCC C
HKFC F
RHOBA A
HKFC E
 
 
3
18:00
HV1
NBC B
RHOBA B
Valley B
Antlers A
 
 
3
16:20
HV2
Valley D
Police A
HKCC C
HKFC H
 
 
3
13:15
LF
IUHK A
Aquila B
Dragons A
KNS B
 
 
3
12:30
Recreio
Khalsa C
Recreio B
Punjab A
Recreio C
 
 
4
11:40
BS
Dragons B
Gojra A
SSSC C
Shaheen B
 
 
4
18:00
HKFC
HKFC G
Elite C
KNS A
HKFC B
 
  Res
4
11:20
HV2
Ewis A
Elite B
Scorpion B
Dragons C
 
 
4
13:00
HV2
RHOBA C
Antlers B
DBS
Recreio A
 
 
4
09:00
KP
Aquila C
144U A
Khalsa B
KCC B
 
 
5
14:50
BS
Valley E
Antlers C
KCC D
Marcellin A
 
 
5
16:25
BS
KCC D
Marcellin A
Valley E
Antlers C
 
 
5
09:40
HV2
Scorpion B
Dragons C
Ewis A
Elite B
 
 
5
18:00
KP
IUHK B
Ewis B
Khalsa A
SSSC A
 
 
5
10:45
Recreio
Punjab A
Recreio C
Khalsa C
Recreio B
 
 
6
09:00
HV1
Valley F
144U B
Pak B
Valley C
 
 
6
18:00
HV2
HKCC C
HKFC H
Valley D
Police A
 
 
6
16:20
LF
HKU A
Elite E
Elite A
SIRIUS A
 
Tuesday, 25 Feb 2020
 
3
18:50
HV1
RHOBA B
Valley D
Aquila C
Elite B
 
 
4
20:30
HV1
Aquila C
Elite B
RHOBA B
Valley D
 
Friday, 28 Feb 2020
 
1
20:30
HV1
KCC B
SSSC B
Appointed
Appointed
 
 
3
18:50
HV1
KCC C
IUHK A
KCC B
SSSC B
 
Sunday, 1 Mar 2020
 
P
16:00
HKFC
HKFC B
KCC A
Appointed
Appointed
 
 
P
12:30
KP
SSSC A
Pak A
Appointed
Appointed
 
 
P
14:15
KP
HKFC A
Shaheen A
Appointed
Appointed
 
 
P
16:00
KP
Khalsa A
KNS A
Appointed
Appointed
 
 
1
14:15
HKFC
Khalsa B
HKFC C
Appointed
Appointed
 
 
1
12:30
HV1
Aquila A
Antlers A
Appointed
Appointed
 
 
1
14:15
HV1
Dutch A
NBC A
Appointed
Appointed
 
 
2
12:30
HKFC
HKFC E
Scorpion A
Valley F
HKFC H
 
 
2
10:45
HV1
KNS B
Valley C
144U B
Elite E
 
 
2
10:45
KP
SIRIUS A
DBS
Aquila C
Elite C
 
 
2
11:40
LF
Dragons A
RHOBA A
Shaheen C
Valley E
 
 
2
14:50
LF
Recreio A
Elite A
144U A
RHOBA C
 
 
3
16:00
HV1
Shaheen B
Khalsa C
Antlers D
CSD A
 
 
3
16:20
HV2
Aquila B
SSSC C
Ewis B
Marcellin A
 
 
3
18:00
KP
Police A
NBC B
Khalsa A
KNS A
 
 
3
12:30
Recreio
HKFC F
Recreio B
Recreio C
Punjab A
 
 
4
18:00
HKFC
HKFC G
Antlers B
HKFC B
KCC A
 
 
4
11:20
HV2
Elite B
Gojra A
Antlers C
Scorpion B
 
 
4
13:00
HV2
Ewis A
Dutch B
Dragons B
Rhino A
 
 
4
14:40
HV2
Dragons B
Rhino A
Ewis A
Dutch B
 
 
4
09:00
KP
Aquila C
Elite C
SIRIUS A
DBS
 
 
4
16:20
LF
144U A
RHOBA C
Recreio A
Elite A
 
 
5
09:40
HV2
Antlers C
Scorpion B
Elite B
Gojra A
 
 
5
18:00
HV2
Ewis B
Marcellin A
Aquila B
SSSC C
 
 
5
13:15
LF
Shaheen C
Valley E
Dragons A
RHOBA A
 
 
5
10:45
Recreio
Recreio C
Punjab A
HKFC F
Recreio B
 
 
6
10:45
HKFC
Valley F
HKFC H
HKFC E
Scorpion A
 
 
6
09:00
HV1
144U B
Elite E
KNS B
Valley C
 
 
6
18:00
HV1
Antlers D
CSD A
Shaheen B
Khalsa C
 
Tuesday, 3 Mar 2020
 
1
20:30
HV1
HKCC A
Valley B
Appointed
Appointed
 
 
2
18:50
HV1
HKCC B
Pak B
HKCC A
Valley B
 
Sunday, 8 Mar 2020
 
P
16:00
HKFC
HKFC B
Shaheen A
Appointed
Appointed
 
 
P
12:30
KP
Valley A
Pak A
Appointed
Appointed
 
 
P
14:15
KP
Khalsa A
HKFC A
Appointed
Appointed
 
 
P
16:00
KP
SSSC A
KNS A
Appointed
Appointed
 
 
1
12:30
HKFC
SSSC B
HKFC C
Appointed
Appointed
 
 
1
14:15
HKFC
HKFC D
NBC A
Appointed
Appointed
 
 
1
14:15
HV1
KCC B
Valley B
Appointed
Appointed
 
 
1
16:00
HV1
Aquila A
HKCC A
Appointed
Appointed
 
 
1
10:45
KP
Khalsa B
Dutch A
Appointed
Appointed
 
 
2
14:50
BS
Pak B
SIRIUS A
Scorpion B
KCC D
 
 
2
09:00
HKFC
HKFC E
DBS
HKFC F
RHOBA B
 
 
2
10:45
HV1
HKCC B
Dragons A
Aquila B
NBC B
 
 
2
12:30
HV1
RHOBA A
Valley C
KCC B
Valley B
 
 
2
13:00
HV2
Elite A
Scorpion A
Dragons B
Ewis A
 
 
2
14:50
LF
KNS B
Recreio A
Rhino A
Elite B
 
 
3
10:45
HKFC
HKFC F
RHOBA B
HKFC E
DBS
 
 
3
09:00
HV1
Aquila B
NBC B
HKCC B
Dragons A
 
 
3
16:20
HV2
Valley D
SSSC C
144U B
Antlers D
 
 
3
18:00
KP
Khalsa C
Police A
SSSC A
KNS A
 
 
3
13:15
LF
Shaheen B
KCC C
IUHK B
Shaheen C
 
 
3
12:30
Recreio
IUHK A
Recreio B
Skyers A
Recreio C
 
 
4
13:15
BS
144U A
Aquila C
HKU A
Elite D
 
 
4
18:00
HKFC
HKFC G
Gojra A
HKFC A
Khalsa A
 
 
4
11:20
HV2
Dutch B
RHOBA C
Punjab A
Dragons C
 
 
4
14:40
HV2
Dragons B
Ewis A
Elite A
Scorpion A
 
 
4
09:00
KP
Elite C
Antlers B
Khalsa B
Dutch A
 
 
4
16:20
LF
Rhino A
Elite B
KNS B
Recreio A
 
 
5
16:25
BS
Scorpion B
KCC D
Pak B
SIRIUS A
 
 
5
09:40
HV2
Punjab A
Dragons C
Dutch B
RHOBA C
 
 
5
11:40
LF
IUHK B
Shaheen C
Shaheen B
KCC C
 
 
5
10:45
Recreio
Skyers A
Recreio C
IUHK A
Recreio B
 
 
6
11:40
BS
HKU A
Elite D
144U A
Aquila C
 
 
6
18:00
HV1
Valley F
CSD A
Aquila A
HKCC A
 
 
6
18:00
HV2
144U B
Antlers D
Valley D
SSSC C
 
Friday, 13 Mar 2020
 
5
20:30
HV1
KCC D
Punjab A
Valley F
HKCC C
 
 
6
18:50
HV1
Valley F
HKCC C
KCC D
Punjab A
 
Sunday, 15 Mar 2020
 
1
14:15
HV1
NBC A
Khalsa B
Appointed
Appointed
 
 
2
11:40
BS
DBS
RHOBA A
Aquila B
Khalsa C
 
 
2
14:50
BS
Elite A
KNS B
Shaheen C
Marcellin A
 
 
2
12:30
HKFC
HKFC E
Pak B
Valley D
HKFC F
 
 
2
12:30
HV1
SIRIUS A
Scorpion A
NBC A
Khalsa B
 
 
2
14:40
HV2
HKCC B
Valley C
Dragons B
RHOBA C
 
 
2
14:50
LF
Dragons A
Recreio A
Elite C
144U A
 
 
3
13:15
BS
Aquila B
Khalsa C
DBS
RHOBA A
 
 
3
10:45
HKFC
Valley D
HKFC F
HKFC E
Pak B
 
 
3
10:45
HV1
KCC C
RHOBA B
Elite B
Antlers B
 
 
3
16:20
HV2
NBC B
IUHK A
Police A
SSSC C
 
 
3
18:00
HV2
Police A
SSSC C
NBC B
IUHK A
 
 
3
12:30
Recreio
Shaheen B
Recreio B
Recreio C
Antlers C
 
 
4
14:15
HKFC
HKFC G
Rhino A
Antlers D
HKFC H
 
 
4
09:00
HV1
Elite B
Antlers B
KCC C
RHOBA B
 
 
4
11:20
HV2
Ewis A
Aquila C
Ewis B
Skyers A
 
 
4
13:00
HV2
Dragons B
RHOBA C
HKCC B
Valley C
 
 
4
13:15
LF
Gojra A
Dutch B
Valley E
Dragons C
 
 
4
16:20
LF
Elite C
144U A
Dragons A
Recreio A
 
 
5
16:25
BS
Shaheen C
Marcellin A
Elite A
KNS B
 
 
5
16:00
HV1
Scorpion B
IUHK B
144U B
Elite D
 
 
5
09:40
HV2
Ewis B
Skyers A
Ewis A
Aquila C
 
 
5
11:40
LF
Valley E
Dragons C
Gojra A
Dutch B
 
 
5
10:45
Recreio
Recreio C
Antlers C
Shaheen B
Recreio B
 
 
6
16:00
HKFC
Antlers D
HKFC H
HKFC G
Rhino A
 
 
6
18:00
HV1
144U B
Elite D
Scorpion B
IUHK B
 
Sunday, 22 Mar 2020
 
3
11:20
HV2
Khalsa C
Valley D
Valley E
KCC D
 
 
5
09:00
HV1
Dragons C
Shaheen C
TBC
TBC
 
 
5
18:00
HV1
Punjab A
Antlers C
Antlers D
HKCC C
 
 
5
09:40
HV2
Valley E
KCC D
Khalsa C
Valley D
 
 
5
13:15
LF
Recreio C
Ewis B
144U B
HKU A
 
 
5
14:50
LF
Scorpion B
Marcellin A
IUHK B
Skyers A
 
 
5
14:50
LF
Scorpion B
Marcellin A
IUHK B
Skyers A
 
 
5
16:20
LF
IUHK B
Skyers A
Scorpion B
Marcellin A
 
 
5
16:20
LF
IUHK B
Skyers A
Scorpion B
Marcellin A
 
 
6
14:30
HKFC
Elite E
HKFC H
TBC
TBC
 
 
6
16:00
HV1
Antlers D
HKCC C
Punjab A
Antlers C
 
 
6
18:00
HV2
CSD A
Elite D
TBC
TBC
 
 
6
11:40
LF
144U B
HKU A
Recreio C
Ewis B
 

Updated on 2 Sep 2019