Username Password Forgot Password?  

Fixtures

2019
  Sep   21   23   25   28  
  Oct   10   12   15   16   17   19   21   22   24   26   28   29   30   31  
  Nov   2   5   6   9   11   13   14   16   18   20   21   23   25   26   27   28   30  
  Dec   2   3   4   5   7   9   10   11   12   14   16  
2020
  Jan   4   6   7   8   9   11   13   15   18   20   21   22   23  
  Feb   1   3   4   5   6   8   11   12   13   15   18   19   20   22   24   25   26   27   29  
  Mar   3   4   5   7   9   12   14   17   18   21   25   28  
C/P
Div
Time
Venue
Home
Away
Umpire 1
Umpire 2
Match Official
Saturday, 21 Sep 2019
 
PC
16:00
KP
Appointed
Appointed
Debby Tang - 4345
Rinky See - 4516
Dreamy Yau 4525
 
1
14:15
KP
Shaheen B
Antlers A
Fung Wai Lun (William) - 4370
Tiffany Chan - 4510
 
 
2
17:30
HV1
Valley C
LHT A
Swire B
Skyers B
 
 
4
14:30
HV1
Swire B
Skyers B
Valley C
LHT A
 
 
4
16:00
HV1
HKCC C
Antlers C
HKCC C
Antlers C
 
 
4
14:00
LF
Recreio A
RHINO
Recreio A
RHINO
 
Monday, 23 Sep 2019
 
2
20:30
HV1
HKFC F
Vets B
Vets C
HKU
 
 
3
19:00
HV1
Vets C
HKU
HKFC F
Vets B
 
Wednesday, 25 Sep 2019
 
P
19:45
KP
HKCC A
Vets A
June Lam - 4530
Moka Mok - 4561
Michelle Bury
Saturday, 28 Sep 2019
 
P
15:30
HKFC
HKFC B
Dutch A
Ravdeep Sethi - 4476
Fung Wai Lun (William) - 4370
Kuldeep Singh 4456
 
P
17:00
HKFC
HKFC A
KCC A
Lyle Williams - 4330
Shahzad Rafaqat - 4501
Kuldeep Singh
 
P
16:00
HV1
Valley A
Shaheen A
Clark Alistair - 4552
Andy Chan - 4477
Michelle Bury
 
1
14:00
HKFC
HKFC C
KCC B
Tony Cheung - 4372
Iqbal Khan - 4369
 
 
1
14:30
HV1
Valley B
Elite A
Kitty Yau - 4522
Camela Wong - 4569
Error: Please enter Umpire no
 
1
18:00
HV1
Shaheen B
Aquila A
Clark Alistair - 4552
Man Ying Kit - 4557
 
 
1
15:30
HV2
HKCC B
Phoenix A
Mukhtar Singh - 4512
Patrick Wong - 4462
 
 
1
16:00
KP
Antlers A
HKFC D
Khalid Hussain - 4397
Grewal Parminder - 4340
 
 
2
16:30
BS
Elite B
Dutch B
Antlers C
Shaheen C
 
 
2
17:00
HV2
Skyers A
HKFC E
HKCC B
Phoenix A
 
 
2
18:30
LF
Swire A
Ewis A
Phoenix B
Valley D
 
 
3
18:30
HKFC
HKFC G
Antlers B
HKFC A
KCC A
 
 
3
14:30
KP
Elite C
Khalsa A
Antlers A
HKFC D
 
 
3
17:00
LF
Phoenix B
Valley D
Swire A
Ewis A
 
 
4
15:00
BS
Antlers C
Shaheen C
Elite B
Dutch B
 
 
4
14:00
HV2
HKCC C
Skyers B
Skyers A
HKFC E
 
 
4
14:00
LF
Recreio A
Bauhinia Youth
Swire B
Valley E
 
 
4
15:30
LF
Swire B
Valley E
Recreio A
Bauhinia Youth
 
Thursday, 10 Oct 2019
 
3
20:30
HV1
Vets C
Ewis B
Vets C
Ewis B
 
Saturday, 12 Oct 2019
 
P
17:00
HKFC
HKFC B
Valley A
Clark Alistair - 4552
Shahzad Rafaqat - 4501
Renee Spencer
 
P
16:00
HV1
Dutch A
HKFC A
Vashist Kulbhushan - 4577
Andy Chan - 4477
Lam Lind Pai Sabrina 4616
 
P
16:00
KP
KCC A
Shaheen A
Khalid Hussain - 4397
Fung Wai Lun (William) - 4370
Dreamy YAU 4525
 
1
14:30
HV1
Valley B
HKFC D
Raymond Yu - 4407
Gurcharan - 4524
 
 
1
18:00
HV1
HKCC B
Antlers A
Mike Evans - 4518
David Evans - 4598
 
 
1
14:30
KP
KCC B
Elite A
Dreamy YAU - 4525
Man Ying Kit - 4557
 
 
2
15:30
HKFC
HKFC F
Elite B
HKFC B
Valley A
 
 
2
17:00
HV2
Valley C
Ewis A
Valley D
Khalsa A
 
 
2
17:00
LF
LHT A
Dutch B
Recreio A
Swire B
 
 
3
15:30
HV2
LHT B
HKFC G
HKCC C
Valley E
 
 
3
18:30
HV2
Valley D
Khalsa A
Ghattas Grace - 4589
Jodie Lee - 4563
 
 
3
18:30
LF
Elite C
Antlers B
LHT A
Dutch B
 
 
4
14:00
HKFC
HKFC H
Bauhinia Youth
HKFC F
Elite B
 
 
4
14:00
HV2
HKCC C
Valley E
LHT B
HKFC G
 
 
4
15:30
LF
Recreio A
Swire B
Elite C
Antlers B
 
Tuesday, 15 Oct 2019
 
4
19:00
HV2
Shaheen C
HKFC H
Shaheen C
HKFC H
 
Wednesday, 16 Oct 2019
 
P
19:45
KP
Vets A
Coyotez
Appointed
Appointed
4561 - Moka Mok
Thursday, 17 Oct 2019
 
2
20:30
HV1
Vets B
Elite B
Vets C
HKFC G
 
 
3
19:00
HV1
Vets C
HKFC G
Vets B
Elite B
 
Saturday, 19 Oct 2019
  Res
P
16:00
HV1
Dutch A
Valley A
Andy Chan - 4477
Lyle Williams - 4330
Michelle Bury 4619
 
P
17:00
KP
Coyotez
KCC A
Tiffany Chan - 4510
Fung Wai Lun (William) - 4370
Wong Ka Chun 4585
 
1
15:30
HKFC
HKFC D
KCC B
Samuel Fan - 4396
Vashist Kulbhushan - 4577
 
 
1
17:00
HKFC
HKFC C
Elite A
Mike Evans - 4518
Man Ying Kit - 4557
 
 
1
15:30
HV2
Aquila A
Phoenix A
Gurcharan - 4524
Mukhtar Singh - 4512
 
 
2
18:45
HKFC
HKFC F
Swire A
HKFC C
Elite A
 
 
2
15:00
KP
LHT A
Skyers A
Coyotez
KCC A
 
 
2
15:30
LF
Ewis A
Dutch B
HKU
Ewis B
 
 
3
15:00
BS
Elite C
LHT B
Elite C
LHT B
 
 
3
14:00
LF
HKU
Ewis B
Ewis A
Dutch B
 
 
3
17:00
LF
Valley D
Antlers B
Phoenix B
Khalsa A
 
 
3
18:30
LF
Phoenix B
Khalsa A
Valley D
Antlers B
 
 
4
14:00
HKFC
HKFC H
RHINO
HKFC D
KCC B
 
  Res
4
14:00
HV2
Shaheen C
Bauhinia Youth
Aquila A
Phoenix A
 
 
4
17:00
HV2
HKCC C
Recreio A
Antlers C
Valley E
 
 
4
18:30
HV2
Antlers C
Valley E
HKCC C
Recreio A
 
Monday, 21 Oct 2019
 
P
19:45
HV1
Vets A
HKFC A
Andy Chan - 4477
Moka Mok - 4561
4524 - Gurcharan
Tuesday, 22 Oct 2019
 
3
20:30
HV2
Vets C
Elite C
Vets C
Elite C
 
Thursday, 24 Oct 2019
 
2
19:00
HV1
Vets B
Swire A
Vets C
Elite C
 
Saturday, 26 Oct 2019
 
P
16:00
HV1
Dutch A
Coyotez
Andy Chan - 4477
Billy Dillon - 4384
Wong Ka Chun 4585
 
P
16:00
KP
KCC A
HKCC A
Cri-Zelda Brits - 4582
Vashist Kulbhushan - 4577
Stephanie Chan
 
1
17:00
HKFC
HKFC D
Elite A
Patrick Wong - 4462
Mike Evans - 4518
 
 
1
18:00
HV1
Shaheen B
Valley B
Gurcharan - 4524
David Evans - 4598
 
 
1
14:00
HV2
Phoenix A
HKFC C
Mukhtar Singh - 4512
Ali Zeeshan - 4480
Error: Please enter Umpire no
 
1
15:30
HV2
Aquila A
Antlers A
Man Ying Kit - 4557
Kitty Yau - 4522
 
 
1
14:30
KP
KCC B
HKCC B
Cri-Zelda Brits - 4582
Camela Wong - 4569
 
 
2
17:15
BS
LHT A
HKFC F
Ewis B
Phoenix B
 
 
2
15:30
HKFC
HKFC E
Elite B
HKFC H
Swire B
 
 
2
17:00
LF
Valley C
Dutch B
Ewis A
Skyers A
 
 
2
18:30
LF
Ewis A
Skyers A
Valley C
Dutch B
Error: Please enter Umpire no
 
3
15:30
BS
Ewis B
Phoenix B
LHT A
HKFC F
 
 
3
18:45
HKFC
HKFC G
HKU
HKFC D
Elite A
 
 
3
14:00
LF
Valley D
LHT B
Khalsa A
Antlers B
 
 
3
15:30
LF
Khalsa A
Antlers B
Valley D
LHT B
 
 
4
14:00
HKFC
HKFC H
Swire B
HKFC E
Elite B
 
 
4
17:00
HV2
Skyers B
Shaheen C
Aquila A
Antlers A
 
 
4
18:00
KP
Bauhinia Youth
RHINO
KCC A
HKCC A
 
Monday, 28 Oct 2019
 
2
20:30
HV1
Vets B
LHT A
Valley D
Vets C
 
 
3
19:00
HV1
Valley D
Vets C
Vets B
LHT A
 
Tuesday, 29 Oct 2019
 
2
20:30
HV2
Dutch B
Skyers A
Dutch B
Skyers A
 
Wednesday, 30 Oct 2019
 
P
19:45
KP
Dutch A
Vets A
Moka Mok - 4561
Jelena SURJANAC - 4631
Michelle Bury
Thursday, 31 Oct 2019
 
2
19:00
HV1
HKFC E
Swire A
HKFC E
Swire A
 
Saturday, 2 Nov 2019
 
P
14:00
KP
Valley A
HKCC A
Appointed
Appointed
Dreamy YAU
  Res
P
15:45
KP
Coyotez
HKFC B
Appointed
Appointed
 
 
P
16:00
KP
Coyotez
Shaheen A
 
 
Michelle Bury
  Res
P
17:30
KP
Shaheen A
HKFC A
Appointed
Appointed
 
 
2
17:15
BS
Elite B
Valley C
Khalsa A
LHT B
 
 
2
14:00
LF
Ewis A
HKFC F
Phoenix B
Antlers B
 
 
3
15:30
BS
Khalsa A
LHT B
Elite B
Valley C
 
 
3
15:30
LF
Phoenix B
Antlers B
Ewis A
HKFC F
 
 
3
17:00
LF
Ewis B
HKFC G
Parmjit Singh - 4486
Kuldeep Singh - 4456
 
 
3
18:30
LF
HKU
Elite C
Ewis B
HKFC G
 
Tuesday, 5 Nov 2019
 
3
20:30
HV2
Khalsa A
Vets C
Khalsa A
Vets C
 
Wednesday, 6 Nov 2019
 
2
19:00
KP
Ewis A
Vets B
Ewis A
Vets B
 
Saturday, 9 Nov 2019
 
P
16:00
KP
Shaheen A
HKCC A
Cri-Zelda Brits - 4582
Fung Wai Lun (William) - 4370
4345 Debby Tang
 
1
17:00
HKFC
HKFC C
HKFC D
Mike Evans - 4518
Renee Spencer - 4430
 
 
1
14:30
HV1
Aquila A
Valley B
David Evans - 4598
Samuel Fan - 4396
 
 
1
16:00
HV1
Elite A
HKCC B
Andy Chan - 4477
Man Ying Kit - 4557
 
 
1
14:30
KP
KCC B
Shaheen B
Cri-Zelda Brits - 4582
Wong Ka Chun - 4585
 
 
1
18:00
KP
Phoenix A
Antlers A
Camela Wong - 4569
Jelena SURJANAC - 4631
 
 
2
17:15
BS
Elite B
Swire A
Shaheen C
RHINO
 
 
2
15:30
HKFC
HKFC E
LHT A
HKFC H
HKCC C
 
 
2
15:30
LF
Valley C
Skyers A
Ewis B
Elite C
 
 
2
17:00
LF
Dutch B
HKFC F
HKU
Valley D
 
 
3
18:45
HKFC
HKFC G
Phoenix B
HKFC C
HKFC D
 
 
3
17:00
HV2
Antlers B
LHT B
Skyers B
Valley E
 
 
3
14:00
LF
Ewis B
Elite C
Valley C
Skyers A
 
 
3
18:30
LF
HKU
Valley D
Dutch B
HKFC F
 
 
4
15:30
BS
Shaheen C
RHINO
Elite B
Swire A
- Error: Please enter Umpire no
 
4
14:00
HKFC
HKFC H
HKCC C
HKFC E
LHT A
 
 
4
14:00
HV2
Bauhinia Youth
Swire B
Antlers C
Recreio A
 
 
4
15:30
HV2
Antlers C
Recreio A
Gurcharan - 4524
Parmjit Singh - 4486
 
 
4
18:30
HV2
Skyers B
Valley E
Antlers B
LHT B
 
Monday, 11 Nov 2019
  Res
2
20:30
HV1
Dutch B
Vets B
Antlers B
Vets C
 
  Res
3
19:00
HV1
Antlers B
Vets C
Dutch B
Vets B
 
Wednesday, 13 Nov 2019
  Res
2
20:30
KP
Skyers A
HKFC F
RHINO
Swire B
 
  Res
4
19:00
KP
RHINO
Swire B
Skyers A
HKFC F
 
Thursday, 14 Nov 2019
  Res
P
19:45
HV1
Vets A
KCC A
Appointed
Appointed
 
Saturday, 16 Nov 2019
  Res
P
15:45
HKFC
HKFC B
KCC A
Appointed
Appointed
 
  Res
P
17:15
HKFC
HKFC A
HKCC A
Appointed
Appointed
 
  Res
P
16:00
KP
Shaheen A
Dutch A
Appointed
Appointed
 
  Res
P
18:00
KP
Coyotez
Valley A
Appointed
Appointed
 
  Res
1
14:30
HV1
Aquila A
KCC B
Appointed
Appointed
 
  Res
1
16:00
HV1
Phoenix A
Valley B
Appointed
Appointed
 
  Res
1
18:00
HV1
Elite A
Shaheen B
Appointed
Appointed
 
  Res
1
15:30
HV2
HKFC D
HKCC B
Appointed
Appointed
 
  Res
1
14:30
KP
Antlers A
HKFC C
Appointed
Appointed
 
  Res
2
15:30
BS
Swire A
Valley C
Elite B
LHT A
 
  Res
2
17:15
BS
Elite B
LHT A
Swire A
Valley C
 
  Res
2
19:00
HKFC
HKFC E
Ewis A
HKFC A
HKCC A
 
  Res
3
14:00
HKFC
HKFC G
Elite C
HKFC B
KCC A
 
  Res
3
14:00
LF
Ewis B
Valley D
Khalsa A
HKU
 
  Res
3
15:30
LF
Khalsa A
HKU
Ewis B
Valley D
 
  Res
3
18:30
LF
Phoenix B
LHT B
Skyers B
Recreio A
 
  Res
4
14:00
HV2
Bauhinia Youth
HKCC C
HKFC D
HKCC B
 
  Res
4
17:00
HV2
Valley E
Shaheen C
Antlers C
HKFC H
 
  Res
4
18:30
HV2
Antlers C
HKFC H
Valley E
Shaheen C
 
  Res
4
17:00
LF
Skyers B
Recreio A
Phoenix B
LHT B
 
Monday, 18 Nov 2019
 
2
19:00
HV1
Skyers A
Vets B
Valley C
HKFC F
 
  Res
2
20:30
HV1
Valley C
HKFC F
Skyers A
Vets B
 
Wednesday, 20 Nov 2019
  Res
P
19:45
KP
Vets A
Shaheen A
Appointed
Appointed
 
Thursday, 21 Nov 2019
  Res
3
20:30
HV1
LHT B
Vets C
LHT B
Vets C
 
Saturday, 23 Nov 2019
 
P
17:00
HKFC
HKFC A
Coyotez
Clark Alistair - 4552
Ravdeep Sethi - 4476
 
 
P
16:00
HV1
HKCC A
HKFC B
Kitty Yau - 4522
Cri-Zelda Brits - 4582
Error: Please enter Umpire no
 
1
14:30
HV1
Shaheen B
HKFC D
Andy Chan - 4477
Cri-Zelda Brits - 4582
 
 
1
18:00
HV1
HKCC B
HKFC C
Jelena SURJANAC - 4631
Mike Evans - 4518
 
 
1
14:30
KP
Elite A
Aquila A
Patrick Wong - 4462
Camela Wong - 4569
 
 
1
16:00
KP
Antlers A
Valley B
Camela Wong - 4569
Vashist Kulbhushan - 4577
 
 
1
18:00
KP
Phoenix A
KCC B
Shahzad Rafaqat - 4501
Michelle Bury - 4619
 
 
2
17:15
BS
Elite B
Ewis A
Elite C
Phoenix B
 
 
2
15:30
LF
Swire A
LHT A
Ewis B
Khalsa A
 
 
2
17:00
LF
Dutch B
HKFC E
RHINO
HKCC C
 
 
3
15:30
BS
Elite C
Phoenix B
Elite B
Ewis A
 
 
3
17:00
HV2
Antlers B
HKU
Shaheen C
Swire B
 
 
3
14:00
LF
Ewis B
Khalsa A
Swire A
LHT A
 
 
4
15:15
HKFC
HKFC H
Skyers B
Tiffany Chan - 4510
Cheung Evelyn Hok Yee - 4611
 
 
4
14:00
HV2
Bauhinia Youth
Antlers C
Valley E
Recreio A
 
 
4
15:30
HV2
Valley E
Recreio A
Bauhinia Youth
Antlers C
 
 
4
18:30
HV2
Shaheen C
Swire B
Antlers B
HKU
 
 
4
18:30
LF
RHINO
HKCC C
Dutch B
HKFC E
 
Monday, 25 Nov 2019
 
P
19:45
HV1
Vets A
Valley A
Moka Mok - 4561
Clark Alistair - 4552
Andy Chan
Tuesday, 26 Nov 2019
 
2
19:00
HV2
Vets B
HKFC E
Vets B
HKFC E
 
Wednesday, 27 Nov 2019
 
1
20:30
KP
Antlers A
KCC B
Appointed
Appointed
 
 
3
19:00
KP
Phoenix B
Vets C
Antlers A
KCC B
 
Thursday, 28 Nov 2019
 
2
19:00
HV1
Dutch B
Vets B
Dutch B
Vets B
 
Saturday, 30 Nov 2019
 
P
17:00
HKFC
Coyotez
HKFC B
Billy Dillon - 4384
Ernest Li - 4376
 
  Res
P
17:00
HKFC
HKFC A
HKFC B
Appointed
Appointed
 
 
P
16:00
HV1
HKCC A
Dutch A
Cri-Zelda Brits - 4582
Camela Wong - 4569
Michelle Bury
 
P
18:00
HV1
Valley A
KCC A
Clark Alistair - 4552
Ali Zeeshan - 4480
Michelle Bury 4619
  Res
P
16:00
KP
Coyotez
Shaheen A
Appointed
Appointed
 
 
P
16:00
KP
Shaheen A
HKFC A
Fung Wai Lun (William) - 4370
Grewal Parminder - 4340
Wong Ka Chun 4585
 
1
15:30
HKFC
HKFC D
Aquila A
Renee Spencer - 4430
Mike Evans - 4518
 
 
1
14:30
HV1
Valley B
HKFC C
Cri-Zelda Brits - 4582
Man Ying Kit - 4557
 
 
1
17:00
HV2
Phoenix A
Elite A
Iqbal Khan - 4369
Gareth Mak - 4331
 
 
1
18:00
KP
HKCC B
Shaheen B
Appointed
Appointed
 
 
2
14:00
HKFC
HKFC F
HKFC E
HKFC D
Aquila A
 
 
2
14:30
KP
Swire A
Skyers A
Shaheen A
HKFC A
 
 
3
18:45
HKFC
HKFC G
Khalsa A
Coyotez
HKFC B
 
 
3
15:30
LF
Elite C
Valley D
Recreio A
Shaheen C
 
 
3
18:30
LF
LHT B
HKU
Elite C
Valley D
 
 
4
14:00
HV2
Skyers B
Bauhinia Youth
Swire B
HKCC C
 
 
4
15:30
HV2
Swire B
HKCC C
Skyers B
Bauhinia Youth
 
 
4
18:30
HV2
Valley E
HKFC H
Phoenix A
Elite A
 
 
4
17:00
LF
Recreio A
Shaheen C
LHT B
HKU
 
Monday, 2 Dec 2019
 
1
19:00
HV1
Antlers A
HKFC C
Andy Chan - 4477
Jelena SURJANAC - 4631
 
 
3
20:30
HV1
Antlers B
Vets C
Antlers A
HKFC C
 
Tuesday, 3 Dec 2019
 
2
20:30
HV2
Vets B
Valley C
Vets B
Valley C
 
  Res
4
19:00
HV2
Valley E
Bauhinia Youth
Vets B
Valley C
 
Wednesday, 4 Dec 2019
 
4
19:00
KP
RHINO
Skyers B
Swire B
Antlers C
 
 
4
20:30
KP
Swire B
Antlers C
RHINO
Skyers B
 
Thursday, 5 Dec 2019
 
P
19:45
HV1
Vets A
KCC A
Andy Chan - 4477
Clark Alistair - 4552
 
Saturday, 7 Dec 2019
 
P
16:00
HV1
Valley A
HKFC A
Lyle Williams - 4330
Clark Alistair - 4552
Michelle Bury 4619
 
P
18:00
HV1
HKCC A
Coyotez
Tony Cheung - 4372
Tabassum Nazar - 4353
Michelle Bury
 
P
16:00
KP
Dutch A
KCC A
Vashist Kulbhushan - 4577
Shahzad Rafaqat - 4501
Lan Yu 4428
 
P
18:00
KP
Shaheen A
HKFC B
Fung Wai Lun (William) - 4370
Grewal Parminder - 4340
4524 - Gurcharan
 
1
15:30
HKFC
HKFC C
Shaheen B
Andy Chan - 4477
Tabassum Nazar - 4353
 
 
1
17:00
HKFC
HKFC D
Phoenix A
Andy Chan - 4477
Dreamy YAU - 4525
 
 
1
14:30
HV1
Valley B
KCC B
Tiffany Chan - 4510
Gurcharan - 4524
 
 
1
15:30
HV2
Antlers A
Elite A
Mike Evans - 4518
Billy Dillon - 4384
 
 
1
17:00
HV2
HKCC B
Aquila A
Patrick Wong - 4462
Jelena SURJANAC - 4631
 
  Res
2
15:30
BS
Swire A
Valley C
Elite B
LHT A
 
 
2
17:15
BS
Elite B
LHT A
Elite B
LHT A
 
 
2
14:00
HKFC
Skyers A
HKFC F
HKFC C
Shaheen B
 
 
3
18:30
HKFC
HKFC G
Valley D
HKFC D
Phoenix A
 
 
3
14:00
HV2
Antlers B
Ewis B
Antlers A
Elite A
 
 
4
14:30
KP
RHINO
Antlers C
Dutch A
KCC A
Error: Please enter Umpire no
 
4
14:00
LF
Recreio A
HKFC H
Shaheen C
HKCC C
 
 
4
15:30
LF
Shaheen C
HKCC C
Recreio A
HKFC H
 
Monday, 9 Dec 2019
  Res
P
19:00
HV1
Coyotez
Valley A
Moka Mok - 4561
Clark Alistair - 4552
Michelle Bury
Tuesday, 10 Dec 2019
 
1
19:00
HV2
Phoenix A
Valley B
Andy Chan - 4477
Wong Ka Chun - 4585
 
 
1
20:30
HV2
Aquila A
KCC B
Camela Wong - 4569
Man Ying Kit - 4557
 
Wednesday, 11 Dec 2019
 
P
19:45
KP
HKFC B
Vets A
Moka Mok - 4561
Clark Alistair - 4552
4619 - Michelle Bury
Thursday, 12 Dec 2019
 
P
19:00
HKFC
HKFC A
HKCC A
Cri-Zelda Brits - 4582
Jelena SURJANAC - 4631
Yu Lan
  Res
1
19:00
HV1
HKFC D
HKCC B
 
 
 
  Res
2
20:30
HV1
Swire A
Valley C
HKFC D
HKCC B
 
Saturday, 14 Dec 2019
 
P
17:00
HKFC
HKFC A
HKFC B
Cri-Zelda Brits - 4582
Clark Alistair - 4552
Michelle Bury 4619
 
1
15:30
HKFC
Aquila A
HKFC C
Cri-Zelda Brits - 4582
Tiffany Chan - 4510
 
 
1
14:30
HV1
Valley B
HKCC B
Debby Tang - 4345
Kitty Yau - 4522
 
 
1
16:00
HV1
Shaheen B
Phoenix A
Andy Chan - 4477
Man Ying Kit - 4557
 
 
2
14:00
HKFC
Valley C
HKFC E
Aquila A
HKFC C
 
 
2
15:30
HV2
Swire A
Dutch B
Valley E
RHINO
 
 
2
17:00
HV2
Skyers A
Elite B
Swire A
Dutch B
 
 
2
15:30
LF
LHT A
Ewis A
LHT B
Ewis B
 
 
3
16:45
BS
HKU
Phoenix B
Antlers C
Skyers B
 
 
3
14:00
LF
LHT B
Ewis B
LHT A
Ewis A
 
 
4
15:15
BS
Antlers C
Skyers B
HKU
Phoenix B
 
 
4
14:00
HV2
Valley E
RHINO
Skyers A
Elite B
 
Monday, 16 Dec 2019
 
4
19:00
HV1
RHINO
Swire B
RHINO
Swire B
 
Saturday, 4 Jan 2020
 
1
16:00
KP
Elite A
Shaheen B
Appointed
Appointed
 
 
2
17:15
HKFC
HKFC E
Ewis A
HKFC G
Elite C
 
 
3
15:45
HKFC
HKFC G
Elite C
HKFC E
Ewis A
 
 
3
15:30
HV2
Phoenix B
LHT B
Skyers B
Recreio A
 
 
3
14:00
LF
Ewis B
Valley D
Khalsa A
HKU
 
 
3
15:30
LF
Khalsa A
HKU
Ewis B
Valley D
 
 
4
14:00
HV2
Skyers B
Recreio A
Phoenix B
LHT B
 
 
4
14:30
KP
Shaheen C
Bauhinia Youth
Elite A
Shaheen B
 
Monday, 6 Jan 2020
 
P
20:30
HV1
HKFC B
KCC A
Appointed
Appointed
 
Tuesday, 7 Jan 2020
 
2
19:00
HV2
Valley C
HKFC F
LHT B
Vets C
 
 
3
20:30
HV2
LHT B
Vets C
Valley C
HKFC F
 
Wednesday, 8 Jan 2020
 
P
19:00
KP
Vets A
Shaheen A
Appointed
Appointed
 
Thursday, 9 Jan 2020
 
P
19:45
HV1
Dutch A
Valley A
 
 
 
 
4
20:30
HV1
Antlers C
HKFC H
Dutch A
Valley A
 
Saturday, 11 Jan 2020
 
1
14:30
HV1
Valley B
Elite A
Appointed
Appointed
 
 
1
16:00
HV1
Phoenix A
KCC B
Appointed
Appointed
 
 
1
14:30
KP
HKFC D
Aquila A
Appointed
Appointed
 
 
1
16:00
KP
Shaheen B
HKCC B
Appointed
Appointed
 
 
1
18:00
KP
HKFC C
Antlers A
Appointed
Appointed
 
 
2
16:45
BS
LHT A
Elite B
Antlers C
Swire B
 
 
2
15:30
HV2
Valley C
Swire A
HKFC H
Recreio A
 
 
2
18:30
HV2
HKFC F
Skyers A
Valley D
Elite C
 
 
2
17:00
LF
Ewis A
HKFC E
Ewis B
Antlers B
 
 
3
18:00
HV1
Khalsa A
HKFC G
Phoenix A
KCC B
 
 
3
17:00
HV2
Valley D
Elite C
HKFC F
Skyers A
 
 
3
15:30
LF
HKU
LHT B
Bauhinia Youth
Valley E
 
 
3
18:30
LF
Ewis B
Antlers B
Ewis A
HKFC E
 
 
4
15:00
BS
Antlers C
Swire B
LHT A
Elite B
 
 
4
14:00
HV2
HKFC H
Recreio A
Valley C
Swire A
 
 
4
14:00
LF
Bauhinia Youth
Valley E
HKU
LHT B
 
Monday, 13 Jan 2020
 
P
19:00
HV1
Shaheen A
Dutch A
 
 
 
Wednesday, 15 Jan 2020
 
2
19:00
KP
Valley C
Vets B
Ewis B
Vets C
 
 
3
20:30
KP
Ewis B
Vets C
Valley C
Vets B
 
Saturday, 18 Jan 2020
 
P
18:30
HKFC
HKFC B
HKFC A
Appointed
Appointed
 
 
P
16:00
HV1
Dutch A
HKCC A
Appointed
Appointed
 
 
P
16:00
KP
KCC A
Valley A
Appointed
Appointed
 
 
1
15:30
HKFC
HKFC D
HKFC C
Appointed
Appointed
 
 
1
18:00
HV1
Valley B
Antlers A
Appointed
Appointed
 
 
1
15:30
HV2
KCC B
HKCC B
Appointed
Appointed
 
 
1
17:00
HV2
Phoenix A
Elite A
Appointed
Appointed
 
 
2
16:45
BS
Elite B
Skyers A
Bauhinia Youth
HKFC H
 
 
2
17:00
HKFC
HKFC E
HKFC F
HKFC B
HKFC A
 
 
2
14:30
HV1
Dutch B
Swire A
Dutch A
HKCC A
 
 
2
17:00
LF
Ewis A
LHT A
Shaheen C
Antlers C
 
 
3
14:00
HKFC
HKFC G
LHT B
HKFC D
HKFC C
 
 
3
14:00
LF
Khalsa A
Valley D
Antlers B
Elite C
 
 
3
15:30
LF
Antlers B
Elite C
Khalsa A
Valley D
 
 
4
15:00
BS
Bauhinia Youth
HKFC H
Elite B
Skyers A
 
 
4
14:00
HV2
Skyers B
HKCC C
KCC B
HKCC B
 
 
4
18:30
HV2
Valley E
Swire B
Phoenix A
Elite A
 
 
4
18:30
LF
Shaheen C
Antlers C
Ewis A
LHT A
 
Monday, 20 Jan 2020
 
4
20:30
HV1
HKCC C
Shaheen C
HKCC C
Shaheen C
 
Tuesday, 21 Jan 2020
 
3
20:30
HV2
HKFC G
Vets C
RHINO
Recreio A
 
 
4
19:00
HV2
RHINO
Recreio A
HKFC G
Vets C
 
Wednesday, 22 Jan 2020
 
P
19:00
KP
Coyotez
Vets A
Appointed
Appointed
 
Thursday, 23 Jan 2020
 
2
19:00
HV1
Vets B
HKFC F
Vets B
HKFC F
 
Saturday, 1 Feb 2020
 
P
16:00
HV1
HKCC A
Shaheen A
Appointed
Appointed
 
 
P
18:00
HV1
Valley A
Dutch A
Appointed
Appointed
 
 
P
16:00
KP
KCC A
Coyotez
Appointed
Appointed
 
 
1
17:00
HKFC
HKFC D
Phoenix A
Appointed
Appointed
 
 
1
14:30
HV1
Valley B
Shaheen B
Appointed
Appointed
 
 
1
17:00
HV2
Antlers A
KCC B
Appointed
Appointed
 
 
1
18:00
KP
Aquila A
HKCC B
Appointed
Appointed
 
 
2
16:45
BS
LHT A
Valley C
LHT B
Elite C
 
 
2
15:30
HKFC
HKFC E
Skyers A
HKFC D
Phoenix A
 
 
2
15:30
HV2
Dutch B
Elite B
Antlers C
HKCC C
 
 
2
17:00
LF
Ewis A
Swire A
Skyers B
Swire B
 
 
3
18:00
BS
LHT B
Elite C
LHT A
Valley C
 
 
3
18:30
HV2
Antlers B
Valley D
Antlers A
KCC B
 
 
3
14:30
KP
Khalsa A
Phoenix B
KCC A
Coyotez
 
 
3
15:30
LF
Ewis B
HKU
Bauhinia Youth
Recreio A
 
 
4
14:00
HV2
Antlers C
HKCC C
Dutch B
Elite B
 
 
4
14:00
LF
Bauhinia Youth
Recreio A
Ewis B
HKU
 
 
4
18:30
LF
Skyers B
Swire B
Ewis A
Swire A
 
Monday, 3 Feb 2020
 
P
19:00
HV1
Vets A
HKFC B
Appointed
Appointed
 
Tuesday, 4 Feb 2020
 
2
20:30
HV2
HKFC E
Vets B
HKFC H
Shaheen C
 
 
4
19:00
HV2
HKFC H
Shaheen C
HKFC E
Vets B
 
Wednesday, 5 Feb 2020
 
3
20:30
KP
HKU
Vets C
RHINO
Valley E
 
 
4
19:00
KP
RHINO
Valley E
HKU
Vets C
 
Thursday, 6 Feb 2020
 
4
19:00
HV1
Antlers C
Bauhinia Youth
Antlers C
Bauhinia Youth
 
Saturday, 8 Feb 2020
 
P
17:00
HKFC
HKFC A
Dutch A
Appointed
Appointed
 
 
P
16:00
KP
Shaheen A
KCC A
Appointed
Appointed
 
 
P
18:00
KP
Coyotez
HKCC A
Appointed
Appointed
 
 
1
15:30
HKFC
HKFC C
HKCC B
Appointed
Appointed
 
 
1
18:45
HKFC
HKFC D
Valley B
Appointed
Appointed
 
 
1
14:30
HV1
Aquila A
Phoenix A
Appointed
Appointed
 
 
1
16:00
HV1
Elite A
KCC B
Appointed
Appointed
 
 
1
17:00
HV2
Antlers A
Shaheen B
Appointed
Appointed
 
 
2
16:45
BS
Skyers A
Swire A
Swire B
Shaheen C
 
 
2
15:30
HV2
Dutch B
LHT A
HKCC C
RHINO
 
 
2
14:30
KP
Elite B
HKFC F
Shaheen A
KCC A
 
 
2
15:30
LF
Ewis A
Valley C
Ewis B
LHT B
 
 
3
18:30
HV2
Valley D
Phoenix B
Antlers A
Shaheen B
 
 
3
14:00
LF
Ewis B
LHT B
Khalsa A
Elite C
 
 
3
17:00
LF
Khalsa A
Elite C
Ewis A
Valley C
 
 
4
15:00
BS
Swire B
Shaheen C
Skyers A
Swire A
 
 
4
14:00
HKFC
HKFC H
Skyers B
HKFC C
HKCC B
 
 
4
18:00
HV1
Valley E
Bauhinia Youth
 
 
 
 
4
14:00
HV2
HKCC C
RHINO
Dutch B
LHT A
 
Tuesday, 11 Feb 2020
 
2
19:00
HV2
Elite B
Vets B
Recreio A
Valley E
 
 
4
20:30
HV2
Recreio A
Valley E
Elite B
Vets B
 
Wednesday, 12 Feb 2020
 
P
19:00
KP
Vets A
HKCC A
Appointed
Appointed
 
Thursday, 13 Feb 2020
 
3
20:30
HV1
Elite C
Vets C
HKCC C
Bauhinia Youth
 
 
4
19:00
HV1
HKCC C
Bauhinia Youth
Elite C
Vets C
 
Saturday, 15 Feb 2020
 
P
16:00
HV1
Dutch A
HKFC B
Appointed
Appointed
 
 
P
16:00
KP
KCC A
HKFC A
Appointed
Appointed
 
 
P
18:00
KP
Shaheen A
Valley A
Appointed
Appointed
 
 
1
15:30
HKFC
HKFC D
Antlers A
Appointed
Appointed
 
 
1
14:30
HV1
HKCC B
Phoenix A
Appointed
Appointed
 
 
1
18:00
HV1
Elite A
Shaheen B
Appointed
Appointed
 
 
1
15:30
HV2
Aquila A
Valley B
Appointed
Appointed
 
 
1
14:30
KP
KCC B
HKFC C
Appointed
Appointed
 
 
2
18:00
BS
Swire A
HKFC F
Recreio A
Skyers B
 
 
2
14:00
HV2
Valley C
HKFC E
Aquila A
Valley B
 
 
2
18:30
HV2
Dutch B
Ewis A
LHT B
Valley D
 
 
2
17:00
LF
Skyers A
LHT A
Phoenix B
Ewis B
 
 
3
15:00
BS
Antlers B
Khalsa A
Swire A
HKFC F
 
 
3
17:00
HKFC
HKFC G
HKU
HKFC D
Antlers A
 
 
3
17:00
HV2
LHT B
Valley D
Dutch B
Ewis A
 
 
3
18:30
LF
Phoenix B
Ewis B
Skyers A
LHT A
 
 
4
16:45
BS
Recreio A
Skyers B
Antlers B
Khalsa A
 
 
4
14:00
HKFC
HKFC H
Antlers C
HKFC G
HKU
 
 
4
14:00
LF
Shaheen C
Valley E
Bauhinia Youth
HKCC C
 
 
4
15:30
LF
Bauhinia Youth
HKCC C
Shaheen C
Valley E
 
Tuesday, 18 Feb 2020
 
2
20:30
HV2
Swire A
Vets B
Vets C
Valley D
 
 
3
19:00
HV2
Vets C
Valley D
Swire A
Vets B
 
Wednesday, 19 Feb 2020
 
P
19:00
KP
HKFC A
Vets A
Appointed
Appointed
 
Thursday, 20 Feb 2020
 
4
19:00
HV1
Valley E
Antlers C
Valley E
Antlers C
 
Saturday, 22 Feb 2020
 
P
16:00
HV1
Valley A
HKFC B
Appointed
Appointed
 
 
P
18:00
HV1
HKCC A
KCC A
Appointed
Appointed
 
 
P
16:00
KP
Coyotez
Dutch A
Appointed
Appointed
 
 
1
17:00
HKFC
HKFC C
Phoenix A
Appointed
Appointed
 
 
1
14:30
HV1
HKCC B
Valley B
Appointed
Appointed
 
 
1
17:00
HV2
Elite A
HKFC D
Appointed
Appointed
 
 
1
14:30
KP
Aquila A
Antlers A
Appointed
Appointed
 
 
1
18:00
KP
KCC B
Shaheen B
Appointed
Appointed
 
 
2
15:00
BS
Elite B
HKFC E
LHT B
Khalsa A
 
 
2
15:30
HKFC
HKFC F
LHT A
HKFC G
Ewis B
 
 
2
15:30
HV2
Dutch B
Valley C
RHINO
Bauhinia Youth
 
 
3
16:45
BS
LHT B
Khalsa A
Elite B
HKFC E
 
 
3
18:30
HKFC
HKFC G
Ewis B
HKFC C
Phoenix A
 
 
3
18:30
HV2
Antlers B
Phoenix B
Elite A
HKFC D
 
 
3
15:30
LF
Elite C
HKU
Shaheen C
Skyers B
 
 
4
14:00
HV2
RHINO
Bauhinia Youth
Dutch B
Valley C
 
 
4
14:00
LF
Shaheen C
Skyers B
Elite C
HKU
 
 
4
17:00
LF
Swire B
HKFC H
Recreio A
HKCC C
 
 
4
18:30
LF
Recreio A
HKCC C
Swire B
HKFC H
 
Monday, 24 Feb 2020
 
4
19:00
HV1
HKCC C
Swire B
Antlers C
RHINO
 
 
4
20:30
HV1
Antlers C
RHINO
HKCC C
Swire B
 
Tuesday, 25 Feb 2020
 
4
19:00
HV2
Bauhinia Youth
Skyers B
Bauhinia Youth
Skyers B
 
Wednesday, 26 Feb 2020
 
P
19:00
KP
Vets A
Dutch A
Appointed
Appointed
 
Thursday, 27 Feb 2020
 
2
19:00
HV1
LHT A
Vets B
Vets C
Khalsa A
 
 
3
20:30
HV1
Vets C
Khalsa A
LHT A
Vets B
 
Saturday, 29 Feb 2020
 
P
15:30
HKFC
HKFC A
Shaheen A
Appointed
Appointed
 
 
P
17:15
HKFC
HKFC B
Coyotez
Appointed
Appointed
 
 
1
18:00
HV1
KCC B
HKFC D
Appointed
Appointed
 
 
1
15:30
HV2
HKCC B
Antlers A
Appointed
Appointed
 
 
1
14:30
KP
Shaheen B
HKFC C
Appointed
Appointed
 
 
1
16:00
KP
Elite A
Aquila A
Appointed
Appointed
 
 
2
19:00
HKFC
HKFC F
Ewis A
HKFC B
Coyotez
 
 
2
14:00
HV2
Valley C
Elite B
Valley D
HKU
 
 
2
18:00
KP
Swire A
HKFC E
Elite A
Aquila A
 
 
2
15:30
LF
Skyers A
Dutch B
Elite C
Ewis B
 
 
3
15:00
BS
Phoenix B
HKFC G
LHT B
Antlers B
 
 
3
16:45
BS
LHT B
Antlers B
Phoenix B
HKFC G
 
 
3
17:00
HV2
Valley D
HKU
HKCC B
Antlers A
 
 
3
14:00
LF
Elite C
Ewis B
Skyers A
Dutch B
 
 
4
14:00
HKFC
HKFC H
Valley E
HKFC A
Shaheen A
 
 
4
16:00
HV1
Skyers B
Antlers C
KCC B
HKFC D
 
 
4
17:00
LF
Shaheen C
Recreio A
Swire B
RHINO
 
 
4
18:30
LF
Swire B
RHINO
Shaheen C
Recreio A
 
Tuesday, 3 Mar 2020
 
2
19:00
HV2
Vets B
Ewis A
Vets C
Antlers B
 
 
3
20:30
HV2
Vets C
Antlers B
Vets B
Ewis A
 
Wednesday, 4 Mar 2020
 
P
19:00
KP
Valley A
Vets A
Appointed
Appointed
 
Thursday, 5 Mar 2020
 
4
20:30
HV1
Valley E
HKCC C
Valley E
HKCC C
 
Saturday, 7 Mar 2020
 
P
17:00
HKFC
HKFC A
Coyotez
Appointed
Appointed
 
 
P
18:45
HKFC
HKFC B
Shaheen A
Appointed
Appointed
 
 
P
16:00
HV1
HKCC A
Valley A
Appointed
Appointed
 
 
P
16:00
KP
KCC A
Dutch A
Appointed
Appointed
 
 
1
15:30
HKFC
HKFC C
Valley B
Appointed
Appointed
 
 
1
14:30
HV1
KCC B
Aquila A
Appointed
Appointed
 
 
1
18:00
HV1
HKCC B
Elite A
Appointed
Appointed
 
 
1
14:30
KP
Shaheen B
HKFC D
Appointed
Appointed
 
 
1
18:00
KP
Phoenix A
Antlers A
Appointed
Appointed
 
 
2
16:45
BS
LHT A
HKFC E
LHT B
Phoenix B
 
 
2
14:00
HKFC
HKFC F
Dutch B
HKFC C
Valley B
 
 
2
17:00
HV2
Skyers A
Valley C
RHINO
HKFC H
 
 
2
17:00
LF
Swire A
Elite B
Swire B
Recreio A
 
 
3
15:00
BS
LHT B
Phoenix B
LHT A
HKFC E
 
 
3
14:00
HV2
Valley D
Ewis B
Elite C
HKFC G
 
 
3
15:30
HV2
Elite C
HKFC G
Valley D
Ewis B
 
 
3
15:30
LF
HKU
Khalsa A
Bauhinia Youth
Shaheen C
 
 
4
18:30
HV2
RHINO
HKFC H
Skyers A
Valley C
 
 
4
14:00
LF
Bauhinia Youth
Shaheen C
HKU
Khalsa A
 
 
4
18:30
LF
Swire B
Recreio A
Swire A
Elite B
 
Monday, 9 Mar 2020
 
4
20:30
HV1
Skyers B
RHINO
Skyers B
RHINO
 
Thursday, 12 Mar 2020
 
2
20:30
HV1
Vets B
Dutch B
Vets C
Phoenix B
 
 
3
19:00
HV1
Vets C
Phoenix B
Vets B
Dutch B
 
Saturday, 14 Mar 2020
 
1
16:00
HV1
Elite A
HKFC C
Khalsa A
Ewis B
 
 
1
17:00
HV2
Phoenix A
Valley B
Appointed
Appointed
 
 
1
18:30
HV2
Shaheen B
Aquila A
Appointed
Appointed
 
 
2
18:00
HV1
Skyers A
Ewis A
Elite A
HKFC C
 
 
3
15:30
HKFC
Antlers B
HKFC G
Antlers B
HKFC G
 
 
3
14:30
HV1
Khalsa A
Ewis B
Skyers A
Ewis A
 
 
3
15:30
LF
Phoenix B
HKU
Recreio A
Antlers C
 
 
4
14:00
HV2
HKCC C
HKFC H
Valley E
Shaheen C
 
 
4
15:30
HV2
Valley E
Shaheen C
 
 
 
 
4
17:00
LF
Recreio A
Antlers C
Phoenix B
HKU
 
Tuesday, 17 Mar 2020
 
2
19:00
HV2
Vets B
Skyers A
Vets C
LHT B
 
 
3
20:30
HV2
Vets C
LHT B
Vets B
Skyers A
 
Wednesday, 18 Mar 2020
 
P
19:00
KP
KCC A
Vets A
Appointed
Appointed
 
Saturday, 21 Mar 2020
 
P
16:00
HV1
HKCC A
HKFC A
Appointed
Appointed
 
 
P
18:00
HV1
Valley A
Coyotez
Appointed
Appointed
 
 
P
16:00
KP
Dutch A
Shaheen A
Appointed
Appointed
 
 
P
18:00
KP
KCC A
HKFC B
Appointed
Appointed
 
 
1
15:30
HKFC
HKFC C
Aquila A
Appointed
Appointed
 
 
1
18:30
HKFC
HKFC D
HKCC B
Appointed
Appointed
 
 
1
14:30
HV1
Valley B
KCC B
Appointed
Appointed
 
 
1
15:30
HV2
Antlers A
Elite A
Appointed
Appointed
 
 
1
14:30
KP
Shaheen B
Phoenix A
Appointed
Appointed
 
 
2
15:00
BS
LHT A
Swire A
Valley E
Skyers B
 
 
2
14:00
HKFC
HKFC F
Valley C
HKFC C
Aquila A
 
 
2
17:00
HV2
HKFC E
Dutch B
RHINO
Shaheen C
 
 
2
17:00
LF
Ewis A
Elite B
Swire B
Bauhinia Youth
 
 
3
14:00
HV2
Valley D
HKFC G
Antlers A
Elite A
 
 
3
14:00
LF
HKU
Antlers B
Phoenix B
Elite C
 
 
3
15:30
LF
Phoenix B
Elite C
HKU
Antlers B
 
 
4
16:45
BS
Valley E
Skyers B
LHT A
Swire A
 
 
4
18:30
HV2
RHINO
Shaheen C
HKFC E
Dutch B
 
 
4
18:30
LF
Swire B
Bauhinia Youth
Ewis A
Elite B
 
Wednesday, 25 Mar 2020
 
P
19:00
KP
Shaheen A
Vets A
Appointed
Appointed
 
Saturday, 28 Mar 2020
 
P
17:00
HKFC
HKFC A
Valley A
Appointed
Appointed
 
 
P
18:45
HKFC
HKFC B
HKCC A
Appointed
Appointed
 
 
P
16:00
KP
Shaheen A
Coyotez
Appointed
Appointed
 

Last updated 13 Oct 2017